16 січня 2018 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХІІ (позачергової) сесії VІІ скликання»

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я


від 16.01.2018 р.                                                                                                   №   2


Про скликання ХХIІ (позачергової) сесії

Вовчанської районної ради VІI скликання

 

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати ХХIІ (позачергову) сесію Вовчанської районної ради VІI скликання 18 січня 2018 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Соборна, буд. 73, 3 поверх).

На розгляд сесії винести питання:

1. Про затвердження Програми енергозбереження Вовчанського району на 2018-2020 роки.

2. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2018 рік, затвердженої рішенням XXI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 19 грудня 2017 р. № 715-VII.

3. Про надання згоди Комунальній установі по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району на оплату житлово-комунальних послуг на період проведення будівельних робіт за адресою: м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 1 (корпуси № 4; № 5).

4. Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2018 рік між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

5. Про затвердження договорів на передачу трансфертів між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2018 рік на виконання Програми діяльності комунальної установи «Редакція Вовчанського районного радіомовлення» на 2018 рік.

6. Про внесення змін до рішення XXI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 19.12.2017 р. № 725-VII «Про районний бюджет на 2018 рік».

7. Про звільнення директора комунального підприємства «Вовчанське бюро технічної інвентаризації» Дудки А.Л. з займаної посади.

8. Про призначення директора комунального підприємства «Вовчанське бюро технічної інвентаризації».

9.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території місцевих рад Вовчанського району Харківської області.

10.  Різне.

 

Голова  районної ради                                                              А.В. Степанець

 

На сайті

Сейчас 5 гостей онлайн

Президент України

Харківська державна адміністрація