Рішення ХХІІ (позачергової) сесії VІІ скликання від 18 січня 2018 року та протокол

ПРОТОКОЛ

Про порядок денний ХXIІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання

Про затвердження Програми енергозбереження Вовчанського району на 2018-2020 роки. Програма.

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2018 рік, затвердженої рішенням XXI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 19.12.2017 р. № 715-VII. Частина V.

Про надання згоди Комунальній установі по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району на оплату житлово-комунальних послуг на період проведення будівельних робіт за адресою: м. Вовчанськ, вул. Пушкіна, 1 (корпуси № 4; № 5).

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Білоколодязькою селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Старосалтівською селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Бугаївською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Варварівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Вовчансько-Хутірською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Землянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Іванівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Котівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Нестернянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2018 рік між Новоолександрівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Петропавлівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Пільнянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Різниківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Симинівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Юрченківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договорів на передачу трансфертів між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою на 2018 рік на виконання Програми діяльності комунальної установи «Редакція Вовчанського районного радіомовлення» на 2018 рік.

Про внесення змін до рішення XXI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 19.12.2017 р. № 725-VII «Про районний бюджет на 2018 рік». Додатки.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що знаходиться у власності гр. Алєксєєнка Володимира Олександровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ – 01.01) на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області (за межами населених пунктів).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення Суспільної організації садівницького товариства «Бригантина» для колективного садівництва, які розміщені за межами населених пунктів на території Молодівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки рекреаційного призначення, що надається в оренду Товариству з обмеженою відповідальністю «База спортивного відпочинку «Лісові озера» для обслуговування нежитлових будівель бази відпочинку «Лісні озера», розташованої на території Старосалтівської селищної ради, смт. Старий Салтів, вул. Лужанський шлях, 8 Вовчанського району, Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки ділянки сільськогосподарського призначення, приватної власності гр. Стрельцової Марії Миколаївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Юрченківської сільської ради Вовчанського району Харківської області (пай № 278).

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (рілля) сільськогосподарського призначення приватної власності гр. Сухомлінової Ніни Михайлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Охрімівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження розпорядження голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 31 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація