Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Рішення ХХIІІ сесії VІІ скликання від 15 лютого 2018 року та протокол

ПРОТОКОЛ

Про порядок денний ХXIІІ сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання

Про звіт голови Вовчанської районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району за 2017 рік та делегованих Вовчанською районною радою повноважень в 2017 році. Звіт.

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік. Додаток 1. Додаток 2. Додаток 3. Додаток 4. Додаток 5.

Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району на 2018-2020 роки. Програма. Додатки 1, 2 до Програми.

Про запровадження районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом».

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2018 рік, затвердженої рішенням XXI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 19.12.2017 р. № 715-VII (зі змінами). Частина ІV. Частина V.

Про внесення змін до Програми підтримки діяльності і відкритості роботи Вовчанської районної державної адміністрації та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих Вовчанською районною радою, на 2018 – 2020 роки, затвердженої рішенням XX сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 30.11.2017 р. № 642-VII. Додатки 2, 3.

Про внесення змін до Програми енергозбереження Вовчанського району на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням XXІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 18.01.2018 р. № 739- VII.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Вовчанською міською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Білоколодязькою селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Іванівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Пільнянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Рубіжненською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Юрченківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про внесення змін до рішення XXI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 19.12.2017 р. № 725-VII «Про районний бюджет на 2018 рік». Додатки.

Про реорганізацію Комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району» шляхом перетворення в Комунальне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району».

Про затвердження Реєстрів майна та переліку суб’єктів спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району станом на 01.01.2018 р. Додаток 1. Додаток 2. Додаток 3. Додаток 4.

Про звільнення суб’єктів господарювання Вовчанського району від плати за комунальні послуги та за користування приміщеннями спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району в 2018 році.

Про надання згоди на прийняття з державної власності у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі, розташованої за адресою: Харківська область, місто Вовчанськ, вул. Шевченка, 2.

Про надання згоди на передачу в оренду частини нежитлової будівлі за адресою: м. Вовчанськ, пл. Колокольцова, 1, яка є об’єктом спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про надання згоди на прокладання підсилюючого газопроводу високого тиску територією ландшафтного заказника місцевого значення «Соколята».

Про затвердження технічної документації нормативно-грошової оцінки земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення, що надаються в оренду ТОВ «ГРІН ЕНЕРДЖІ ХАРКІВ» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель не витребуваних земельних часток (паїв) колишнього КСП «Вовчанський відгодівельник», розташованих за межами населених пунктів на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження технічної документації нормативно-грошової оцінки земельних ділянок державної власності сільськогосподарського призначення, що надаються в оренду ТОВ «ГРІН ЕНЕРДЖІ ХАРКІВ» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель не витребуваних земельних часток (паїв) колишнього КСП «Салтівський», розташованих за межами населених пунктів на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки наданої в оренду ТОВ ТГ «ЕКІПАЖ» для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення, розташованої за межами населених пунктів на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація