Рішення ХХIV (позачергової) сесії VІІ скликання від 13 березня 2018 року та протокол

ПРОТОКОЛ

Про порядок денний ХXIV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2018 рік, затвердженої рішенням XXI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 19.12.2017 р. № 715-VII (зі змінами). Додаток.

Про внесення змін до Програми підтримки депутатської діяльності Вовчанської районної ради на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням XX сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 30.11.2017 р. № 655-VII. Додаток 2.

Про внесення змін до рішення XXIII сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 15.02.2018 р. № 768-VII «Про запровадження районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом».

Про участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ» у 2018 році Вовчанської районної організації роботодавців агропромислового комплексу Вовчанського району Харківської області.

Про участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ» у 2018 році батьківського комітету (ради) Вільчанського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Малятко» Вовчанського району  Харківської  області.

Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ» у 2018 році батьківського комітету Вовчанської ЗОШ I-III ступенів № 3  Вовчанської  районної  ради  Харківської області.

Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ» у 2018 році батьківського  комітету Вовчанського ліцею № 2 Вовчанської  районної  ради Харківської області.

Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ» у 2018 році батьківської ради Вовчанської ЗОШ I-II ступенів № 6 Вовчанської  районної  ради  Харківської області.

Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ» у 2018 році батьківського комітету (ради) Вовчанської  гімназії № 1 Вовчанської  районної  ради  Харківської області.

Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ» у 2018 році батьківського комітету (ради) Вовчанської ЗШ № 7 Вовчанської  районної  ради  Харківської області.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Охрімівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Симинівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про внесення змін до рішення XXI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 19.12.2017 р. № 725-VII «Про районний бюджет на 2018 рік». Додатки.

Про затвердження Технічної документації з грошової нормативної оцінки земельної ділянки, що надається на умовах оренди Приватному сільськогосподарському  підприємству «Істок» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (землі під господарськими будівлями та дворами), яка розташована за межами населених пунктів на території Волохівської сільської  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді у гр. Кукоби Миколи Євгенійовича для рибогосподарських потреб (КВЦПЗ – 10.07) на території Землянської сільської  ради (за межами населених пунктів) Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження технічної документації з нормативно-грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення, кадастровий номер 6321688400:03:002:0366, що відводиться в оренду гр. Полтавченку Ігорю Анатолійовичу для ведення фермерського господарства, розташованої за межами населених пунктів на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження розпорядження голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація