Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Рішення ХХV сесії VІІ скликання від 03 травня 2018 року та протокол.

ПРОТОКОЛ

Про порядок денний ХXV сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання

Про хід виконання районних програм.

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2018 рік, затвердженої рішенням XXI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 19.12.2017 р. № 715-VII (зі змінами). Частина IV. Частина V.

Про внесення змін до Програми діяльності Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням XX сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 30.11.2017 р. № 653-VII. Зміни.

Про внесення змін до Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову військову службу у Вовчанському районі Харківської області у 2018 році, затвердженої рішенням XXI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 19.12.2017 р. № 708-VII. Додатки.

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району Харківської області на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням XXIII сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 15.02.2018 р. № 767-VII. Програма. Додаток 2. Порядок.

Про внесення змін до Програми підтримки закладів охорони здоров’я у Вовчанському районі на 2016 – 2018 роки, затвердженої рішенням XX сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 30.11.2017 р. № 645-VII. Додаток 1_2. Додаток 3. Додаток.

Про внесення змін до Програми «Шкільний автобус» на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням XX сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 30.11.2017 р. № 648-VII (зі змінами). Додатки.

Про внесення змін до районної програми «Обдаровані діти» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням III (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 24.12.2015 р. № 42-VII (зі змінами). Програма.

Про затвердження Програми фінансової та матеріально-технічної підтримки закладів освіти Вовчанського району на 2018-2020 роки. Програма.

Про призначення стипендій «Обдарованість» для дітей і молоді та виплату одноразової грошової винагороди педагогічним працівникам навчальних закладів та керівникам гуртків Вовчанського району в 2018 році. Список 1. Список 2.

Про внесення змін до Програми підтримки депутатської діяльності Вовчанської районної ради на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням XX сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 30.11.2017 р. № 655-VII. Додаток 2.

Про внесення змін до Положення про порядок проведення районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом».

Про відзначення переможця конкурсу «Розробка логотипу районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом».

Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2018 рік між Білоколодязькою селищною радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Варварівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Вовчансько-Хутірською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Гатищенською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Котівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Новоолександрівською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Пільнянською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Різниківською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договору про надання іншої субвенції на 2018 рік між Рубіжненською сільською радою Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

Про затвердження договорів на передачу трансфертів між Вовчанською районною радою та місцевими радами Вовчанського району на 2018 рік на виконання інвестиційних проектів для будівництва та реконструкції вуличного освітлення населених пунктів району.

Про внесення змін до рішення XXI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 19.12.2017 р. № 725-VII «Про районний бюджет на 2018 рік». Додатки.

Про реорганізацію комунального закладу охорони здоров’я «Вовчанська центральна районна лікарня» шляхом перетворення в комунальне підприємство «Вовчанська центральна районна лікарня».

Про створення комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району» Вовчанської районної ради Харківської області та затвердження його Статуту.

Про надання згоди КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району» на проведення робіт за об’єктом «Капітальний ремонт амбулаторії загальної практики – сімейної медицини № 2 м. Вовчанськ, що знаходиться за адресою: вул. Шевченка, 28, м. Вовчанськ, Вовчанський район, Харківська область».

Про надання згоди на реконструкцію будівлі, розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1-го Травня, буд. 2 б та переведення нежитлової будівлі в житлову.

Про надання згоди КЗОЗ «Вовчанська центральна районна лікарня» на реконструкцію нежитлових будівель, що знаходяться за адресою: вул. Шевченка, 28 та вул. 1-го Травня А (поліклініка) м. Вовчанськ, Вовчанський район, Харківська область, які є об’єктами спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про надання згоди на списання з подальшим знесенням господарських будівель, розташованих за адресою: м. Вовчанськ, вул. Соборна, буд. 75.

Про передачу блочних котелень на твердому паливі з балансу Вовчанського підприємства теплових мереж на баланс відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації.

Про передачу майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району у власність ТОВ «Районна газета «Хлібороб».

Про внесення змін до рішення ХXІІІ сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання від 15.02.2018 року № 781-VІІ «Про звільнення суб’єктів господарювання Вовчанського району від плати за комунальні послуги та за користування приміщеннями спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району в 2018 році».

Про припинення трудових відносин з начальником комунального підприємства «Вовчанське бюро технічної інвентаризації» Дудкою А.Л.

Про призначення начальника комунального підприємства «Вовчанське бюро технічної інвентаризації».

Про безоплатну передачу майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району з балансу Вовчанської районної ради на баланс Комунальної установи  «Вовчанський будинок дитячої та юнацької творчості».

Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району книг згідно з Переліком книг, що обліковуються на балансі ОКЗ «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА». Додаток.

Про надання згоди на прийняття до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району книг згідно з Переліком книг, що обліковуються на балансі ОКЗ «ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ЮНАЦТВА». Додаток.

Про погодження ДП «Вовчанське лісове господарство» ліміту на заготівлю другорядних лісових матеріалів  на 2018 рік.

Про внесення змін до штатного розпису комунальної установи «Редакція Вовчанського районного радіомовлення».

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, гр. Буглова Григорія Івановича (нині покійний) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Охрімівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 0,1200 га, кадастровий номер: 6321655800:05:001:1124, приватної власності, наданої для ведення садівництва (для індивідуального садівництва), розташованої на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області, садівниче товариство «Женьшень», земельна ділянка № 544.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення 6321685200:03:002:0047 гр. Колєсніченко Мотрони Андріївни (нині покійний) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Охрімівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення 6321688400:03:001:0268 гр. Кучми Володимира Миколайовича (нині покійний) – ½ гр. Кучми Ганни Антонівни – ½ для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Старосалтівської селищної ради (колишня територія Хотімлянської сільської ради) Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення, що надана в оренду РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТИХ ЖЕН МИРОНОСИЦЬ ІЗЮМСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Новоолександрівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності сільськогосподарського призначення, що надана в оренду РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТИХ ЖЕН МИРОНОСИЦЬ ІЗЮМСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Новоолександрівської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, кадастровий номер 6321684400:01:002:0097 гр. Толстої Ганни Іванівни (нині покійна) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої за межами населених пунктів на території Старосалтівської селищної ради (колишня територія Молодівської сільської ради) Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, кадастровий номер 6321688400:03:002:0356 гр. Чабань Ірини Миколаївни для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, кадастровий номер 6321688400:03:002:0357 гр. Чабаня Олександра Григоровича для ведення особистого селянського господарства, розташованої за межами населених пунктів на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарських угідь (сіножаті, пасовища) приватної власності гр. Ковальової Уляни Никифорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Старицької сільської ради Вовчанського району Харківської області (Землі сільськогосподарського призначення).

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація