16 травня 2018 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХVІ сесії VІІ скликання»

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від  16.05.2018 р.                                                                                                  №   9

 

Про скликання ХХVІ сесії

Вовчанської районної ради VІI скликання

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати ХХVІ сесію Вовчанської районної ради VІI скликання 14 червня 2018 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Соборна, буд. 73, 3 поверх).

На розгляд сесії винести питання:

  1. Про хід виконання районних програм.

1.1.   Програми надання медичної допомоги дітям, хворим на рідкісні (орфанні) захворювання у Вовчанському районі на 2017– 2019 роки.

1.2.   Програми «Питна вода Вовчанського району на 2012-2020 роки».

2. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2018 рік, затвердженої рішенням XXI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 19.12.2017 р. № 715-VII (зі змінами).

3. Про внесення змін до Програми підтримки закладів охорони здоров’я у Вовчанському районі на 2016 – 2018 роки, затвердженої рішенням XX сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 30.11.2017 р. № 645-VII.

4. Про затвердження договорів про надання іншої субвенції на 2018 рік між місцевими радами Вовчанського району та Вовчанською районною радою.

5. Про внесення змін до рішення XXI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 19.12.2017 р. № 725-VII «Про районний бюджет на 2018 рік».

6. Про передачу кабінету флюорографічного рухомого ТАТА з комплексом рентгенівським діагностичним «Медикс», державний номер АХ 3538 СТ з балансу КП «ЦПМСД Вовчанського району» на баланс КЗОЗ «Вовчанська ЦРЛ» та затвердження акту приймання-передачі.

7. Про надання згоди КЗОЗ «Вовчанська ЦРЛ» на списання медичного обладнання.

8. Про надання згоди КЗОЗ «Вовчанська ЦРЛ» на списання  автомобілів.

9. Про списання КЗОЗ «Вовчанська ЦРЛ» асфальтного покриття за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 1а.

10. Про затвердження актів приймання-передачі майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району у власність ТОВ «Районна газета «Хлібороб».

11. Про затвердження Порядку та проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Вовчанський інклюзивно-ресурсний центр».

12. Про внесення змін до рішення ХVІІ сесії VІІ скликання Вовчанської районної ради від 20.07.2017 р. № 557-VІІ «Про утворення Вовчанського освітнього округу».

13. Про перейменування Вовчанської гімназії № 1 Вовчанської районної ради Харківської області.

14. Про перейменування Білоколодязького навчально-виховного комплексу Вовчанської районної ради Харківської області.

15. Про перейменування Варварівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.

16. Про зміну типу Лиманського НВК (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

17. Про перейменування Вільчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.

18. Про реорганізацію Лиманського НВК Вовчанської районної ради Харківської області шляхом приєднання до Вільчанського ліцею Вовчанської районної ради Харківської області.

19. Про надання повноважень відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації» щодо призначення керівників закладів загальної середньої освіти Вовчанської районної ради Харківської області.

20. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Вовчанської районної ради Харківської області.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території місцевих рад Вовчанського району Харківської області.

22. Про внесення змін до штатного розпису комунальної установи «Редакція Вовчанського районного радіомовлення».

23. Про внесення змін до штатного розпису Вовчанської районної ради Харківської області VІІ скликання.

24. Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин Вовчанського району» в новій редакції.

25. Різне.


Голова  районної ради                                                                              А.В. Степанець


 

На сайті

Сейчас 6 гостей онлайн

Президент України

Харківська державна адміністрація