Рішення ХХVІI сесії VІІ скликання від 14 червня 2018 року та протокол.

ПРОТОКОЛ

Про порядок денний ХХVІІ сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання

Про хід виконання районних програм.

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2018 рік, затвердженої рішенням XXI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 19.12.2017 р. № 715-VII (зі змінами).

Про внесення змін до Програми підтримки закладів охорони здоров’я у Вовчанському районі на 2016 – 2018 роки, затвердженої рішенням XX сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 30.11.2017 р. № 645-VII (зі змінами). Програма. Додаток 1. Додаток 3.

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району Харківської області на 2018 – 2020 роки, затвердженої рішенням XXIII сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 13.02.2018 р. № 767-VII (зі змінами). Додаток 2.

Про внесення змін до  Програми підтримки діяльності і відкритості роботи Вовчанської районної державної адміністрації та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих Вовчанською районною радою, на 2018 – 2020 роки, затвердженої рішенням XX сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 30.11.2017 р. № 642-VII (зі змінами). Додаток.

Про внесення змін до рішення XXI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 19.12.2017 р. № 725-VII «Про районний бюджет на 2018 рік». Додатки.

Про внесення змін до рішення XX сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 30.11.2017 р. № 680-VII «Про управління об'єктами спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району».

Про передачу кабінету флюорографічного рухомого ТАТА з комплексом рентгенівським діагностичним «Медикс», державний номер АХ 3538 СТ з балансу КП «ЦПМСД Вовчанського району» на баланс КЗОЗ «Вовчанська ЦРЛ» та затвердження акту приймання-передачі.

Про надання згоди КЗОЗ «Вовчанська ЦРЛ» на списання медичного обладнання.

Про надання згоди КЗОЗ «Вовчанська центральна районна лікарня» на списання з балансу автомобілів УАЗ 3962, державний номер 352-70 ХА;УАЗ 3962, державний номер 029-24 ХВ та УАЗ 3741, державний номер 352-14 ХА, спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про надання згоди КЗОЗ «Вовчанська ЦРЛ» на списання асфальтного покриття.

Про затвердження актів приймання-передачі майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району у власність ТОВ «Районна газета «Хлібороб».

Про затвердження актів приймання-передачі котелень з балансу Вовчанського підприємства теплових мереж на баланс відділу освіти Вовчанської районної державної адміністрації.

Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Вовчанське бюро технічної інвентаризації».

Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Вовчанський інклюзивно-ресурсний центр». Порядок.

Про внесення змін до рішення ХVІІ сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання від 20.07.2017 р. № 557-VІІ «Про утворення Вовчанського освітнього округу».

Про внесення змін до рішення XVII сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 20.07.2018 р. № 555-VII «Про реорганізацію Землянського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області шляхом приєднання до Варварівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.

Про реорганізацію Гатищенського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

Про перейменування Вовчанської гімназії № 1 Вовчанської районної ради Харківської області.

Про перейменування Білоколодязького навчально-виховного комплексу Вовчанської районної ради Харківської області.

Про перейменування Варварівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.

Про зміну типу Лиманського НВК (загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – дошкільного навчального закладу) Вовчанської районної ради Харківської області.

Про перейменування Вільчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Вовчанської районної ради Харківської області.

Про реорганізацію Лиманської гімназії Вовчанської районної ради Харківської області шляхом приєднання до Вільчанського ліцею Вовчанської районної ради Харківської області.

Про утворення Вільчанського освітнього округу Вовчанського району Харківської області.

Про внесення змін до рішення ІІ сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання від 10.12.2015 р. № 11-VІІ «Про делегування повноважень Вовчанської районної ради VІІ скликання Вовчанській районній державній адміністрації».

Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Вовчанської районної ради Харківської області. Додаток.

Про затвердження Технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки 6321655800:01:004:0012 наданої в оренду ПП «КАРПАТИ» для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення, розташованої за межами населених пунктів на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації із нормативної грошової оцінки земельної ділянки 6321655800:01:004:0011 наданої в оренду ПП «КАРПАТИ» для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення, розташованої за межами населених пунктів на території Старосалтівської селищної ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки 10-ти земельних ділянок сільськогосподарського призначення сільськогосподарських угідь для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих за межами населених пунктів на території Пільнянської сільської ради Вовчанського району Харківської області.

Про внесення змін до штатного розпису комунальної установи «Редакція Вовчанського районного радіомовлення».

Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин Вовчанського району» в новій редакції. Положення.

Про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради.

Про внесення змін до рішення ХІХ сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання від 05.10.2017р. №634 "Про виконавчий апарат та умови оплати праці на 2018 рік працівників Вовчанської районної ради VІІ скликання".

Про внесення змін до рішення ХІІ сесії VІІ скликання № 354-VІІ від 15.12.2016 р. «Про надання згоди на прийняття з державної власності у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі лабораторії «Токи в землі», яка перебуває на балансі Національного технічного університету України «Харківський політехнічний інститут», розташованої за адресою: Харківська область, Вовчанський район, вул. Харківський шлях, 4».

Про надання дозволу на розробку комплексної схеми розміщення тимчасових споруд та архітипу на земельній ділянці, розташованій поблизу пункту пропуску «Плетенівка», за межами населених пунктів на території Вовчанської міської ради та Гатищенської сільської ради.

 

На сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація