Супрун Олег Миколайович

Супрун Олег Миколайович - директор СТОВ «Агрофірма ім. Т.Г. Шевченка»

Народився 13 січня 1963 року в м. Куп’янськ Харківської області.

З 1981 по 1986 р. студент Харківського зооветеринарного інституту, який закінчив з відзнакою.

З 1986 по 1988 р. служив у збройних лавах СРСР.

З 1988р. по 1995р. працював головним ветеринарним лікарем КСП «Хвиля революції» Дворічанського району Харківської області.

3 1995р. по 1997р. - інженер Куп’янського міськвиконкому.

1 травня 1997 року Супрун Олег Миколайович створив та очолив КСП ім. Т. Г. Шевченка на базі господарства - банкрута та вже через 2 роки вивів його в лідери сільськогосподарського виробництва Вовчанського району. У 2000 році реформував КСП ім. Т. Г. Шевченка в Агрофірму ім. Т. Г. Шевченка та забезпечив високі виробничі показники.

З 2006 року Супрун Олег Миколайович займається науковою діяльністю у ХНАУ ім. В. В. Докучаєва, де обіймає посаду професора та викладає економічну теорію та глобальну економіку. Кандидатську дисертацію захистив у 2005 році , а у 2012 році – докторську дисертацію.

Супрун Олег Миколайович займає активну життєву позицію, є одним з ініціаторів (заступник голови комісії з реформування) створення першої на Харківщині об’єднаної територіальної громади - Старосалтівської. Обирався депутатом Червоноармійської сільської ради, двічі районної та Харківської обласної рад.

Заслужений працівник сільського господарства України, неодноразово нагороджувався грамотами Міністерства аграрної політики, відзнаками Харківської обласної ради та обласної державної адміністрації тощо.

Супрун Олег Миколайович бере активну участь у громадсько-політичному житті Вовчанського району, займається благодійністю, надає фінансову допомогу ветеранам війни, чорнобильця, інвалідам та пенсіонерам. Підтримує навчальні заклади та дитячі садки.

 

На сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація