Рибалка Андрій Яковлевич

Рибалка Андрій Яковлевич Народився 07 вересня 1936 року.

Свій трудовий шлях Рибалка Андрій Яковлевич розпочав помічником тракториста в радгоспі «Циркунівський» в 14 років. Закінчивши курси трактористів в 1952 році був направлений на освоєння цілинних та залежних земель в Північний Казахстан -- трактористом. За сумлінну працю був нагороджений знаком ЦК ВЛКСМ «За освоєння цілинних земель» та Грамотою «За перевиконання тракторних робіт при освоєнні цілинних та залежних земель».

Заочно закінчивши ХІМЕСГ, там же працював завідуючим лабораторією, потім головним  інженером в радгоспі «Слатінський» Харківського району, а далі головним інженером в Старосалтівському відділенні сільгосптехніки.

В 1977 році був обраний головою правління колгоспу «Зоря комунізму», де пропрацював майже 30 років. За цей час велику увагу приділяв не тільки нарощуванню продуктивності полів і ферм, а й соціальному розвитку села Пільна , неодноразово був обраний депутатом Вовчанської районної ради.

Побудував асфальтовий завод, всі дороги в господарстві і до автошляху Вовчанськ - Харків стали з твердим покриттям.

Одним із перших в районі колгосп під його керівництвом почав будувати будинки для колгоспників . Заслужений авторитет дав змогу Андрію Яковлевичу проводити щомісячний безкоштовний медогляд працівників спеціалістами Харківських лікарень,  побудувати єдину в районі водо-грязе-лікувальну установу (лікувальні грязі привозили з м. Одеси), банно-пральний комбінат, хлібопекарню запрацювала олійниця, крупорушка, холодильна установка на новому молочнотоварному комплексі, будинок культури, зведена двоповерхова школа, дитячий садочок та збудовано ставок.

Неспокійна селянська натура не дає відпочивати Андрію Яковлевичу, «Ветерану праці» і на заслуженому відпочинку. Очолюючи Благодійну організацію «Благодійний фонд «Усі разом»» він направляє його роботу на поліпшення обслуговування ветеранів сільськогосподарського виробництва: за три роки надана фінансова допомога в обладнанні фельдшерських пунктів, зокрема в селах Хотімля, Пільна, Різникове, Старосалтівській швидкій медлікарні, багатьом ветеранам агропромислового виробництва, здійснює координацію роботи з іншими благодійними фондами і лікарнями м. Харкова з метою поліпшення здоров’я ветеранів праці.

 

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація