Пісоцький Олег Миколайович

Пісоцький Олег Миколайович - завідувач відділення малоінвазивних методів хірургічного лікування, лікар – хірург Харківської міської клінічної лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф.О.І. Мещанінова

Народився 01 травня 1954 року у м. Вовчанськ, Харківської області, Україна.

У 1981 році закінчив Харківський медичний інститут за спеціальністю лікувальна справа.

Почав свій трудовий шлях практичним лікарем-хірургом у Харківській міській клінічній лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. проф. О.І. Мещанінова, саме завдяки його зусиллям при лікарні у 2002 році було відкрито центр малоінвазивної хірургії та ендоскопії, який згодом став зразком сучасного медичного закладу.

За час роботи в лікарні зарекомендував себе ініціативним, сумлінним, відповідальним працівником, досвідченим спеціалістом. Постійно удосконалюючи свої знання і кваліфікацію, займаючись науково - практичною та педагогічною діяльністю, досяг високого професійного рівня. Володіє всіма сучасними методами діагностики та лікування хірургічних хворих, та безпосередньо приймає участь у розробці та впровадженні сучасних методів діагностики і лікування.

Олег Миколайович приймає активну участь у клінічних, науково-практичних конференціях, медичних радах. Є активним учасником міжнародних конференцій, з'їздів, на яких виступає з доповідями, з 2005 року - член Європейського панкреатичного клубу. Має більше 50 наукових праць, одну монографію, патенти на корисну модель. За весь час роботи провів більше 10 тисяч оперативних втручань. Відділення, яке він очолює, має стабільні показники роботи.

У 2004 році Пісоцькому Олегу Миколайовичу присвоєно науковий ступінь кандидата медичних наук та почесне звання "Заслужений лікар України". За сумісництвом працює доцентом кафедри хірургії №1 Харківського національного медичного університету.

Основна цінність у людини це життя і здоров'я, тому Олег Миколайович і стоїть на збереженні цих цінностей людини. Щоб мати такі унікальні здібності і такий великий спектр знань, потрібно постійно працювати на підвищенням своєї кваліфікації, над чим Олег Миколайович постійно працює і передає ці знання молодим хірургам. Вдячними пацієнтами Олега Миколайовича були і є його земляки, жителі його рідного Вовчанська та і всього Вовчанського району.

 

На сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація