Сизов Олексій Антонович

Сизов Олексій Антонович народився 27 березня 1937 року.

Олексій Антонович жив і працював в нашому районі з 1980 року. Восени того року його було обрано першим секретарем райкому КПУ. З перших днів роботи Сизов О.А. зарекомендував себе принциповою людиною та вмілим організатором промислового та сільськогосподарського виробництва.

За час роботи на посаді О.А. Сизову вдалося чимало зробити, а саме: у районі було розпочато газифікацію населених пунктів, було споруджено очисні споруди, побудовано новий корпус Центральної районної лікарні, капітально відремонтовано багато кілометрів автошляхів та збудовано нові дороги, в багатьох селах під його безпосереднім контролем були споруджені багато житлових будинків.

Неможливо перелічити все, що було зроблено Олексієм Антоновичем. І це було досягнуто завдяки високому рівню його особистої дисципліни та працелюбству.

В серпні 1990 року Сизов О.А. очолив трудовий колектив Вовчанського олійноекстракційного заводу. З першого дня роботи на заводі він почав здійснювати його суттєву реконструкцію, домігся того, що незабаром це підприємство стало провідним в переробці сільськогосподарської продукції на Харківщині і навіть в усьому східному регіоні країни.

Олексій Антонович приділяє велику увагу вирішенню соціальних питань на підприємстві. Працюючі регулярно забезпечуються продукти харчування за низькими цінами; їх заробітна плата – одна з найбільших у галузі й виплачується вчасно. Особливою увагою на заводі оточені ветерани виробництва. Завод здійснює велику меценатську допомогу під час проведення у районі і місті різноманітних заходів, спортивних змагань тощо.

Сизов О.А. користується повагою і авторитетом в колективі заводу та серед жителів міста і району, що продемонстрували вибори до Харківської обласної ради (1998 рік)– депутатом обласної ради (ІІІ скликання) жителі Вовчанського району обрали Олексія Антоновича.

 

На сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація