Печериця Микола Лаврентійович

Народився 16 грудня 1910 року. Освіта вища, закінчив Харківський сільськогосподарський інститут в 1937 році та здобув спеціальність агроном-економіст сільськогосподарського виробництва. Учасник бойових дій в роки Другої світової війни.

Трудову діяльність розпочав з перших днів 1938 року директором Красноградського сільськогосподарського технікуму.

У Вовчанському районі трудова діяльність Печериці М.Л. розпочалася в 1950 році на посаді директора технікуму механізації сільського господарства. В 1957 році був обраний головою райвиконкому, що свідчить про високі професійні та особисті якості людини. В 1965 році йому була доручена не менш важлива справа – посада начальника Вовчанського районного виробничого управління сільського господарства, де він працював до 1973 року.

Починаючи з 1973 до 1990 року він працював на відповідальних посадах старшого економіста Українського НДІ економіки і організації сільського господарства; відповідального секретаря районної організації товариства охорони природи.

Печериця М.Л. має багато подяк за сумлінну працю, нагороджений орденами «Трудового Червоного Прапора», «Знак Пошани», «Червоної Зірки», «Вітчизняної війни», «Богдана Хмельницького», медалями «Партизан І - ступеня», «За відвагу», ювілейними.

 

На сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація