Кокоша Олександр Павлович

Народився в 1926 році. Жив та працював у Вовчанському районі з 1956 по 1985 роки, в тому числі на посаді 1-го секретаря Вовчанського РК КПУ (1962-1985).

Жителі району знають і пам’ятають Олександра Павловича як наполегливу людину, яка працювала  на благо людей. Його принциповість та вимогливість, турбота та душевна чуйність до людей були його основними рисами.

За період роботи в районі він провів велику організаційну роботу з розвитку виробничого потенціалу, а саме: збудована взуттєва фабрика, молокозавод, ремонті майстерні райсільгосптехніки, збудований Вовчанський агрегатний завод, в багатьох сільськогосподарських підприємствах введені в експлуатацію капітальні механізовані тваринницькі комплекси (в с. Іванівка, с. Охрімівка, с. В-Хутори, с. Революційне тощо).

Багато сил та енергії Кокоша О.П. вкладав у розвиток культури, освіти та охорони здоров’я. Був побудований районний будинок культури, п’ятиповерховий корпус Вовчанської центральної районної лікарні, п’ятиповерхові житлові будинки, сільські будинки культури (в с. В-Хутори, с. Охрімвка, с. Мала Вовча, с. Нестерне, с. Пільна, с. Гатище тощо).

Кокоша О.П. багаторічною працею в ім’я жителів Вовчанського району здійснив вагомий внесок в розвиток промислового, аграрного та культурного потенціалу району, значно покращив стан охорони здоров’я району, житлового будівництва і всіляко підтримував пропозиції багатьох мешканців району.

 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація