Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Рішення ХХX сесії VІІ скликання від 18 жовтня 2018 року та протокол.

ПРОТОКОЛ

Про обрання секретаріату ХХХ сесії  районної ради VІІ скликання

Про порядок денний ХХX сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання

Про хід виконання районних програм.

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2018 рік, затвердженої рішенням XXI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 19.12.2017 р. № 715-VII (зі змінами). Частина V.

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району Харківської області на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням XXIII сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 15.02.2018 р. № 767-VII (зі змінами). Додаток 2.

Про внесення змін до Програми фінансової та матеріально-технічної підтримки закладів освіти Вовчанського району на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням XXV сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 03.05.2018 р. № 818-VII. Додатки.

Про внесення змін до районної програми «Обдаровані діти» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням III (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 24.12.2015 р. № 42-VII (зі змінами). Додатки 1,2. Додаток 3.

Про внесення змін до Програми підтримки закладів охорони здоров’я у Вовчанському районі на 2016 – 2018 роки, затвердженої рішенням XX сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 30.11.2017 р. № 645-VII (зі змінами). Додаток 3.

Про затвердження Програми підтримки комунального некомерційного підприємства «Вовчанська центральна районна лікарня» Вовчанської районної ради Харківської області на 2019-2021 роки. Програма. Додаток 2. Додаток 3.

Про внесення змін до Програми підтримки діяльності і відкритості роботи Вовчанської районної державної адміністрації та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих Вовчанською районною радою на 2018 – 2020 роки, затвердженої рішенням XX сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 30.11.2017 р. № 642-VII (зі змінами). Додатки.

Про внесення змін до Програми діяльності комунальної установи «Редакція  Вовчанського районного радіомовлення» на 2018 рік, затвердженої рішенням XX сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 30.11.2017 р. № 654-VII.

Про внесення змін до Програми діяльності Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням XX сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 30.11.2017 р. № 653-VII. Додатки.

Про затвердження Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Вовчанського району. Тимчасовий порядок.

Про внесення змін до Програми підтримки депутатської діяльності Вовчанської районної ради на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням XX сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 30.11.2017 р. № 655-VII. Додаток 1. Додаток 2.

Про затвердження розмірів батьківської плати та встановлення пільг за навчання учнів в комунальному закладі «Вовчанська музична школа» у 2018- 2019 навчальному році.

Про участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ» в 2019 році Вовчанської міської ради - ініціатора спільного проекту, розробленого в рамках співробітництва територіальних громад, «Працюємо разом заради кращого завтра» (благоустрій території поліклініки КНП «Вовчанська центральна районна лікарня»).

Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ» у 2019 році батьківської ради Комунального закладу  Вовчанський  ліцей  № 1 Вовчанської  районної  ради  Харківської області.

Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ» у 2019 році батьківського комітету  Вовчанського ліцею № 2 Вовчанської  районної  ради Харківської області.

Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ» у 2019 році батьківської ради Вовчанської ЗШ І – ІІ ступенів № 6 Вовчанської районної ради Харківської області.

Про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ» у 2019 році батьківського  комітету Рубіжненського навчально-виховного комплексу (загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів-дошкільного навчального закладу) Вовчанської  районної  ради   Харківської області.

Про внесення змін до рішення ХХІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 19.12.2017.р. № 725-VІІ "Про районний бюджет на 2018 рік." Додатки.

Про внесення змін до Положення про порядок проведення районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом». Положення.

Про внесення змін до рішення XXІІІ сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 15.02.2018 р. № 782-VII «Про надання згоди на прийняття з державної власності у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району будівлі, розташованої за адресою: Харківська область, місто Вовчанськ, вул. Шевченка, 2».

Про затвердження тарифів на послуги централізованого теплопостачання.

Про надання згоди на передачу в оренду частини нежитлової будівлі за адресою: Харківська область, Вовчанський район, смт Вільча, вулиця Харківська, 49а.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які надаються у користування на умовах оренди ФГ «ЗАТОКА» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва які розміщені за межами населених пунктів на території Старосалтівської селищної  ради Вовчанського району Харківської області.

Про затвердження Технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок приватної власності (паїв-рілля) сільськогосподарського призначення гр. Криволапов В’ячеслав Миколайович для ведення товарного сільськогосподарського виробництва розташованих за межами населених пунктів на території Старосалтівської селищної ради (кол. Хотімлянської сільської ради) Вовчанського району Харківської області.

Про внесення змін до рішень сесій Вовчанської районної ради VII скликання.

Про затвердження розпорядження голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація