15 листопада 2018 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХХІІ сесії VІІ скликання»

ВОВЧАНСЬКА РАЙОННА РАДА ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від  15.11.2018 р.                                                                                                  №   17

 

Про скликання ХХXІІ сесії

Вовчанської районної ради VІI скликання

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати ХХXІІ сесію Вовчанської районної ради VІI скликання 13 грудня 2018 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Соборна, буд. 73, 3 поверх).

На розгляд сесії винести питання:

1. Звіт голови Вовчанської районної ради Степанця Анатолія Вікторовича про свою діяльність з листопада 2017 року по листопад 2018 року.

2. Про затвердження районних програм.

3. Про внесення змін до районних програм.

4. Про внесення змін до рішення ІІ сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання від 10.12.2015 р. № 11-VІІ «Про делегування повноважень Вовчанської  районної ради VІІ скликання Вовчанській районній державній адміністрації».

5. Про встановлення норм вартості харчування учнів закладів загальної середньої освіти Вовчанського району на 2019 рік.

6. Про внесення змін до рішення XXI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 19.12.2017 р. № 725-VII «Про районний бюджет на 2018 рік».

7. Про надання згоди на списання з балансу відділу освіти майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

8. Про надання згоди на передачу в оренду частини будівлі Іванівського закладу середньої освіти, яка є об’єктом спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

9. Про надання згоди на передачу в безоплатне користування частини приміщення Вовчанського районного будинку культури, яка є об’єктом спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

10.  Про затвердження Звіту про оцінку майна (частини нежитлової будівлі, яка є об’єктом спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, для розміщення пункту збору клінічного матеріалу для обслуговування мешканців Вовчанського району в структурному підрозділі КП «ЦПМСД Вовчанського району»).

11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території місцевих рад Вовчанського району Харківської області.

12. Різне.

Голова районної ради                                                                               А.В. Степанець

 

На сайті

Сейчас 10 гостей онлайн

Президент України

Харківська державна адміністрація