Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


На Вовчанщині вшанували пам`ять воїнів-інтернаціоналістів, загиблих в Афганістані

15.02.2019

15 лютого з нагоди 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбулася урочисто-траурна хода з покладанням квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам. В заходах взяли участь заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Наталя Гордієнко, народний депутат України Дмитро Шенцев, працівники райдержадміністрації, районної та міської ради, воїни-інтернаціоналісти, ветерани війни та праці, громадськість, молодь.

Тисячам  наших земляків судилося пройти жорстоке пекло війни. Далеко від рідної землі вони з честю виконували свій інтернаціональний обов’язок, відстоювали справедливість, захищаючи мир і спокій.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували пам’ять загиблих наших земляків, а також всіх загиблих на афганській війні та інших гарячих точках.

.

Урочистості продовжились в районному Будинку культури, де присутніми було переглянуто документальний фільм про війну в Афганістані та вшановано пам'ять загиблих воїнів-інтернаціоналістів - громадян Вовчанського краю, які не повернулися живими до батьківських осель, полягли на чужій землі хвилиною мовчання.

З промовами та зі словами вдячності за ратний подвиг до учасників бойових дій на території інших держав перед присутніми звернулися: голова районної ради Анатолій Степанець, заступник голови районної державної адміністрації Наталя Гордієнко, народний депутат України Дмитро Шенцев.

.

Анатолій Вікторович у своєму виступі зазначив, що хоча з кожним роком все далі історія відділяє нас від вогняних років афганської війни, але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.

На відзначення 30-ї річниці виведення обмеженого контингенту військ з Афганістану пам’ятною медаллю «30 років виведення військ з Афганістану» та медаллю голови Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) «За честь, мужність, пам'ять» з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та     30-річчя з дня виведення обмеженого контингенту військ з Афганістану було нагороджено учасників бойових дій на території Республіки Афганістан у період 1979-1989 років.


По завершенні заходу відбувся гала-концерт кращих учасників районного фестивалю військово-патрітичної пісні «На крилах пам'яті» та чоловічого гурту «Козацька вдача».

 

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація