Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Відбулося засідання постійних депутатських комісій

19.02.2019

19 лютого, в ході підготовки до чергової сесії районної ради, відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради, під головуванням голови Вовчанської районної ради А.В.Степанця.

На засіданні депутатами було розглянуто проекти рішень по питаннях, які виносяться на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради.

Зокрема: про хід виконання та внесення змін до Програми забезпечення публічної безпеки і порядку на території Вовчанського району, внесення змін до Програми підтримки депутатської діяльності Вовчанської районної ради.

Ще одними з питань, які розглядалися на засіданні, були питання затвердження звіту про  виконання районного бюджету за 2018 рік і внесення змін до рішення районної ради від 13 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік». Депутати погодили проекти бюджетних рішень та розглянули заяву Слизькоухого О.В. про дострокове припинення повноважень депутата Вовчанської районної ради, тощо.

Під час розгляду питання про звіт голови Вовчанської районної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району та делегованих Вовчанською районною радою повноважень за 2018 рік було зазначено, що всі матеріали для ознайомлення було роздано депутатам районної ради, розміщено на офіційному веб-сайті районної ради в розділі «Проекти рішень». При виникненні питань по даному проекту рішень їх можна буде задати на сесії районної ради, яка відбудеться 28 лютого 2019 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Соборна, буд. 73, 3 поверх).

Членами постійних комісій районної ради запропоновано розглянуті проекти винести на розгляд президії та сесії районної ради.

 

На сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація