Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Сесія Вовчанської районної ради

28.02.2019

28 лютого під головуванням голови районної ради А.В.Степанця відбулася  сесія Вовчанської районної ради. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської РДА В.М.Мірошник, голови органів місцевого самоврядування, керівники підприємств, організацій, силових відомств, освіти та охорони здоров’я району, виконавчий апарат районної ради, начальники відділів, секторів і управлінь райдержадміністрації, представники громадськості та районних ЗМІ.


Відкривши сесію голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець  надав слово першому заступнику керівника Чугуївської місцевої прокуратури Єні І.В., який ознайомив депутатів та присутніх на сесії з результатами діяльності Чугуївської місцевої прокуратури у зміцненні законності, захисту прав громадян та інтересів держави від неправомірних посягань, виконання визначених законом функцій і завдань на території Вовчанського району протягом 2018 року та начальнику Вовчанського відділу поліції ГУ НП в Харківській області Човпан С.Г., який ознайомив присутніх про вжиті заходи щодо виявлення, запобігання, припинення правопорушень та про стан забезпечення публічної безпеки і порядку на території району в 2018 році.

.

Голова районної державної адміністрації В.М. Мірошник прозвітував про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району за 2018 рік, в якому йшла мова про розвиток базових галузей економіки та інфраструктури життєзабезпечення, підвищення стандартів життя Вовчанського району.

На сесії депутатами було заслухано інформацію та затверджено рішення про хід виконання районних програм по енергозбереженню, розвитку фізичної культури і спорту, роботи з обдарованою учнівською молоддю, тощо. Внесено зміни до районних програм по профілактики правопорушень, розвитку місцевого самоврядування, харчування, оздоровлення та відпочинку дітей, соціального захисту населення, підтримки комунального закладу охорони здоров'я.

Було вирішено й ряд фінансових питань, які озвучила начальник фінансового управління районної державної адміністрації Ж.М.Усманова. Депутатами було затверджено звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік, підтримано пропозиції щодо розподілу вільного залишку районного бюджету, внесено зміни до показників районного бюджету на 2019 рік.

На засіданні депутатський корпус погодив рішення про внесення змін до Статутів, а саме зміни типу, структури, місцезнаходження, перейменування закладів культури, медицини та редакції районного радіомовлення.

Депутати вирішили ряд питань, що стосуються управління майном комунальної власності територіальних громад району, а саме: про звільнення суб’єктів господарювання Вовчанського району від плати за комунальні послуги та за користування приміщеннями спільної комунальної власності у 2019 році, надання згоди КНП «Вовчанська ЦРЛ» на списання  автомобіля шляхом ліквідації, затвердження Реєстрів майна та Переліку об’єктів спільної власності та інше.

Також депутати задовольнили заяву Слизькоухого О.В. про дострокове припинення повноважень депутата Вовчанської районної ради та ухвалили рішення про затвердження розпоряджень голови Вовчанської районної ради прийнятих в міжсесійний період.

По всім питанням, які виносились на пленарне засідання, були прийняті відповідні рішення.

 

На сайті

На даний момент 12 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація