Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Вовчанщина святкує Масляну

11.03.2019

09 березня 2019 року було велелюдно на площі Смільського в Вовчанську, де пройшло святкування Масляної.

Почалося свято з ходи святково і яскраво прикрашеної колони, у якій були колективи підприємств, установ, організацій та навчальних закладів міста і делегації громад. Виявляючи  фантазію та творчість  колективи  оформили свої групи відповідною святковою атрибутикою. У кожного колективу – транспарант з назвою громади чи організації, чучело Масляної, символ Сонця, музичний супровід народними інструментами. Багато хто одягнув національні костюми, що створювало по-справжньому веселу і радісну атмосферу.

 


Святкову програму відкрив виступ духового оркестру Національної Гвардії.


Зі святом Масляної земляків привітали офіційні особи – керуючий справами виконавчого апарату, керівник секретаріату Вовчанської районної ради С.П. Круподеря та заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Н.М. Гордієнко.


Як і годиться на святі, усе гуло, веселилось під чарівний спів учасників художньої самодіяльності та творчих ансамблів і колективів територіальних громад району. Серед усього приємного святкування відбувся конкурс символів Масляної, традиційний конкурс на кращий самодіяльний колектив. Присутні із великим задоволенням насолоджувалися святковою атмосферою та мали змогу приймати участь у різноманітних конкурсах і розвагах.

Завершальним акордом святкування стало спалювання опудала Масляної, що символізує прощання із зимою і зустріч весни.

 

На сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація