Рішення ХХXV (позачергової) сесії VІІ скликання від 04 квітня 2019 року та протокол

ПРОТОКОЛ

Про порядок денний ХХXV (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання

Про внесення змін до рішення ХХХIІ сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 13 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік». Додатки.

Про делегування представників до складу Госпітальної ради госпітального округу Харківської області.

Про надання згоди на списання з балансу КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району» нежитлових будівель (літ. «Б» і «В») спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району за адресою: с. Лиман, вул. Молодіжна, буд. 7.

Про затвердження акту приймання-передачі на баланс комунального закладу «Вовчанський районний будинок культури» частини будівлі за адресою: м. Вовчанськ, пл. Колокольцова, 1, яка є об’єктом спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, з балансу комунальної установи «Вовчанська ДЮСШ».

Про внесення змін до рішення VII сесії Вовчанської районної ради V скликання від 14.09.2006 р. «Про прийняття у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району нежитлового приміщення та іншого майна, розташованого в с. Верхній Салтів, вул. Шевченка, 24».

Про внесення змін до рішення XXIII сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 15.02.2018 р. № 768-VII «Про запровадження районного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом». Додаток 2.

Про затвердження розпорядження голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 14 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація