16 квітня 2019 року голова Вовчанської районної ради підписав розпорядження «Про скликання ХХXVІ сесії VІІ скликання»

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від  16.04.2019 р.                                                     №   5

Про скликання ХХXVI сесії

Вовчанської районної ради VІI скликання

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати ХХXVI сесію Вовчанської районної ради VІI скликання 16 травня 2019 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Соборна, буд. 73, 3 поверх).

На розгляд сесії винести питання:

1. Про хід виконання районних програм.

-       Програми з питань захисту прав дітей, подолання дитячої безпритульності, та бездоглядності у Вовчанському районі Харківської області на 2018 – 2020 роки;

-       Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району Харківської області на 2018 – 2020 роки;

-       Програми надання медичної допомоги дітям, хворим на рідкісні (орфанні) захворювання у Вовчанському районі на 2017 – 2019 роки;

-       Програми соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей у Вовчанському районі на 2018 – 2020 роки.

2. Про затвердження районних програм.

3. Про внесення змін до районних програм.

4. Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету на виплату компенсації вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад автомобільним, або повітряним, або залізничним або водним транспортом громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 1 та 2 категорій.

5. Про деякі питання щодо надання фінансової підтримки інститутам громадського суспільства соціального спрямування.

6. Про призначення стипендій «Обдарованість» для дітей і молоді та виплату одноразової грошової винагороди педагогічним працівникам навчальних закладів та керівникам гуртків Вовчанського району в 2018 році.

7. Про внесення змін до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Вовчанської районної ради Харківської області.

8. Про внесення змін до рішення ХХХIІ сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 13 грудня 2018 року «Про районний бюджет на 2019 рік».

9. Про прийняття медичного обладнання із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

10. Про надання згоди на передачу в оренду частин нежитлових будівель за адресою: м. Вовчанськ, вул. Шевченка, 28 та м. Вовчанськ, вул. 1-го Травня, 1-А, які є об’єктами спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

11. Про зміну місцезнаходження та внесення змін до Статуту комунальної установи «Вовчанська дитячо-юнацька спортивна школа».

12. Про погодження ДП «Вовчанське лісове господарство» ліміту на заготівлю другорядних лісових матеріалів на 2019 рік.

13. Різне.

Голова районної ради                                                                               А.В. Степанець

 

На сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація