Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Урочисті заходи з нагоди відзначення 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня – це день, який для всіх поколінь є особливим: у ньому і радість перемоги, і гіркота втрат. День, коли ми вкотре подумки повертаємося до незабутнього травня 1945 року, щоб згадати тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з нацистскими загарбниками.

З нагоди відзначення 74-ї річниці  Перемоги  над нацизмом у Другій світовій війні, 9 травня в районному будинку культури відбулися святкові заходи.

З вітальними словами до присутніх звернулись голова Вовчанської районної ради А.В. Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації В.М. Мірошник, які дякували  ветеранам за здобуту перемогу та усім гостям свята бажали мирного неба, міцного здоров’я, добра, віри, надії та любові.


Від імені учасників зібрання до пам’ятника загиблих воїнів та Меморіалу Слави в парку 40-річчя Перемоги покладено гірлянду Слави та квіти.

.

.

Настоятель Свято-Жено-Мироносицького храму Іван Остапович провів панахиду за воїнами, загиблими під час Другої світової війни.


Свято продовжилося вечірньою святковою програмою, яка розпочалася  флешмобом «Ти в моєму серці Україно» у виконанні учасників спортивного клубу «Прайз», народного хореографічного колективу «Радість» та вихованців учбових закладів міста.


Святковий концерт продовжився виступами аматорів Вовчанщини, які присутнім дорували пісні воєнної тематики.

.

.


Дарунком від народного депутата України Дмитра Шенцева став виступ циганського шоу Володимира Карафетова.


Завершилося свято танцювально - розважальною програмою за участю професійних діджеїв м. Харкова.

 

На сайті

На даний момент 12 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація