Чергова сесія районної ради

16.05.2019

16 травня відбулася чергова тридцять шоста сесія Вовчанської районної ради, під головуванням голови районної ради Анатолія Степанця.

На сесії було заслухано повідомлення голови Вовчанської районної виборчої комісії Бахішевої Н.Л. про визнання повноважень депутата районної ради Тимченка Ю.Ю. та представлено нового начальника Вовчанського відділу поліції головного управління Національної поліції України у Харківській області полковника поліції Мєлєшева Сергія Борисовича.

На пленарному засіданні депутати заслухали інформацію про хід виконання районних програм, а саме: Програми з питань захисту прав дітей, подолання дитячої безпритульності та бездоглядності; Комплексної програми соціального захисту населення; Програми надання медичної допомоги дітям, хворим на рідкісні (орфані) захворювання; Програми соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей.

Далі, відповідно порядку денного, депутати розглянули і прийняли рішення, що стосуються затвердження Програми правової освіти населення та Порядку  використання коштів районного бюджету на виплату компенсації вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад автомобільним, або повітряним, або залізничним або водним транспортом громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 1 та 2 категорій.

Також, рішенням депутатів були внесені зміни до деяких існуючих районних Програм та Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.

Депутатським корпусом було прийнято рішення про призначення стипендій «Обдарованість» для дітей і молоді та виплату одноразової грошової винагороди педагогічним працівникам навчальних закладів та керівникам гуртків Вовчанського району в 2019 році.

Після того перейшли до обговорення питання внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік, яке загалу представила начальник фінансового управління райдержадміністрації Усманова Ж.М.

Рішенням сесії внесено зміну місцезнаходження та змін до Статуту комунальної установи «Вовчанська дитячо-юнацька спортивна школа» та вирішено ряд питань, що стосуються управління майном комунальної власності територіальних громад району, а саме: прийняття майна до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, списання майна та передачі майна в оренду та інші питання.

По всіх питаннях, винесених на позачергову сесію районної ради, депутати прийняли відповідні рішення.


 

На сайті

На даний момент 50 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація