Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Рішення ХХXVI сесії VІІ скликання від 16 травня 2019 року та протокол

ПРОТОКОЛ

Про порядок денний ХХXVІ сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання

Про хід виконання районних програм.

Про затвердження Програми правової освіти населення Вовчанського району на 2019 – 2023 роки. Програма. Додаток.

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2019 рік, затвердженої рішенням XXХІI сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 13.12.2018 р. № 979-VIІ (зі змінами). Частина V.

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району Харківської області на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням XXIII сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 15.02.2018 р. № 767-VII (зі змінами). Паспорт. Додаток 1. Додаток 2.

Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету на виплату компенсації вартості проїзду один раз на рік до будь-якого пункту України і назад автомобільним, або повітряним, або залізничним або водним транспортом громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 1 та 2 категорій. Порядок.

Про деякі питання щодо надання фінансової підтримки інститутам громадського суспільства соціального спрямування. Додаток 1. Додаток 2. Додаток 3. Додаток 4.

Про внесення змін до районної програми «Обдаровані діти» на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням III (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 24.12.2015 р. № 42-VII (зі змінами). Додатки.

Про внесення змін до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Вовчанської районної ради Харківської області. Положення.

Про призначення стипендій «Обдарованість» для дітей і молоді та виплату одноразової грошової винагороди педагогічним працівникам навчальних закладів та керівникам гуртків Вовчанського району в 2019 році. Додаток.

Про внесення змін до рішення ХХХIІ сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання від 13.12.2018 р. № 1002-VII «Про районний бюджет на 2019 рік» (зі змінами). Додаток.

Про прийняття медичного обладнання із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про надання згоди на передачу в оренду частин нежитлових будівель за адресою: м. Вовчанськ, вул. Шевченка, 28 та м. Вовчанськ, вул. 1-го Травня, 1-А, які є об’єктами спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про надання згоди на передачу в оренду нежитлової будівлі складу «літ В-1» за адресою: м. Вовчанськ, вул. Привокзальна, 30 Б загальною площею 220 кв.м, яка є об’єктом спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про надання дозволу ФОП Анісімову В.М. на підключення нежитлового приміщення (магазин «Наш дім») за адресою: вул. Соборна, 77, м. Вовчанськ до внутрішньої мережі водопостачання та водовідведення нежитлової будівлі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району за адресою: вул. Пушкіна,1, м. Вовчанськ (корпус № 4).

Про надання згоди КНП «Вовчанська ЦРЛ» на списання з балансу спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району медичного обладнання.

Про зміну місцезнаходження та внесення змін до Статуту комунальної установи «Вовчанська дитячо-юнацька спортивна школа».

Про погодження ДП «Вовчанське лісове господарство» ліміту на заготівлю другорядних лісових матеріалів на 2019 рік.

Про внесення змін до рішень сесій Вовчанської районної ради VII скликання.

Про затвердження розпорядження голови Вовчанської районної ради.

 

На сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація