Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Свято Івана Купала

6-7 липня в громадах Вовчанського району відбулося святкування дивовижного та колоритного свята Івана Купала. Воно символізує красу, молодость, очищення та народження літнього сонця.

6 липня святкували його і в Старосалтівській громаді. Біля річки Дінець зібралися жителі громади та району. Серед присутніх були і молодь, і літні люди, і сім’ї з дітьми,  усі, кому не байдужі звичаї наших пращурів, хто любить українську пісню, запальний танець і вірить у чудодійну силу папороті.

В заходах взяв участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, який привітав учасників дійства з цим чарівним народним святом та побажав  щоб магічний купальський вогонь надав всім сили духу в усіх добрих починаннях, щоб приніс успіх, удачу, наповнив теплом, затишком та достатком оселі, а відшукана квітка папороті ощасливила молодих палким коханням. Гарного всім настрою, щастя, здійснення всіх мрій та радості від життя.


Протягом вечора учасники свята із задоволенням танцювали, співали, водили хороводи та традиційно у магічному полум’ї вогнища «спалили» усі свої негаразди. Незаміжні дівчата пускали вінки з квітів і трав на воду, щоб знайти свого судженого.

Різні конкурси та розваги дали змогу жителям поринути у безтурботний світ та забути про буденні справи, а головне — у всіх присутніх був чудовий настрій.

.

.

 

 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація