Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Петропавлівка святкує

15.07.2019

12 липня відзначають День Святих апостолів Петра і Павла. Саме цього дня Петропавлівська громада святкувала це свято. Дитячий гомін і сміх, радісні обличчя дорослих та веселий спів - в такій атмосфері відбувалося святкування.


Слова привітання звучали в цей день від Петропавлівського сільського голови Наталі Чайки, яка зазначила, що у назві села – імена саме цих святих апостолів, яких ми з гордістю вшановуємо щороку. І в цьому є велика духовна сила. У цей день святі Петро і Павло ніби благословляють громаду на мирне життя та процвітання, охороняють від усього лихого та побажала щоб святі апостоли зберігали щастя у кожному домі.

З вітальною промовою до громади звернулися голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, народний депутат України Дмитро Шенцев, які побажали перш за все, миру, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій, щоб кожен наступний день був зігрітий добром і теплом, повагою та порозумінням рідних і близьких.


Особливою увагою, подарунками та щирими словами привітань відзначили ряд жителів села.

Святковий настрій присутніх підтримували чудові концертні номери у виконанні самодіяльних митців села.

.

На святі було цікаво і дорослим, і малечі. Наймолодші жителі розважалися на дитячих батутах. Свято завершилося народним гулянням.

 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація