Чудове свято – День народження села

15.07.2019

12 липня на святих апостолів Петра і Павла жителі Новоолександрівки святкували День рідного села.  На святкове дійство зійшлися не тільки місцеві жителі, а й  гості із сусідніх сіл, родичі з далеких міст.

День села – важлива і хвилююча подія для кожного сільського жителя. Це не просто свято, це – свідчення єдності та самоорганізованості громади.

З вітальними словами до громади звернулися голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, народний депутат України Дмитро Шенцев, Вовчанський районний депутат Віктор Пієв, Новоолександрівський сільський голова Галина Здор.

 

В своїх виступах вони бажали селу розквіту, мешканцям міцного здоров’я, добробуту, щоб у домівках завжди були радість, щастя, достаток і Боже бласловення.

Родзинкою урочистостей стало вітання та нагородження кращих працівників села, талановитої молоді, творчих майстрів і майстринь, наймолодшого жителя, молодих матусь, медиків, педагогів, культпрацівників, хліборобів, тощо. Словом, жоден житель села не залишився без уваги.


Позитивного настрою додали місцеві аматори та кращі артисти сільського  будинку культури. Продовжилось святкування народними гуляннями,  безкоштовними дитячими атракціонами та розвагами, а згодом – святковою дискотекою.

 

На сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація