День народження села відзначили в Стариці

15.07.2019

14 липня яскравим дійством стало святкування Дня села в Стариці. Люди з’їхались з різних куточків України, щоб згадати дитинство, юність, поділитись думками, розповісти про себе.

Урочистості розпочалися із теплих слів вітання односельчан та гостей свята сільським головою Наталією Морозовою, яка дякувала усім жителям за любов та вірність рідному селу, за внесок у розвиток та добробут, допомогу у благоустрої села, підтриманні порядку, за щоденну працю, завдяки якій громада живе і розцвітає.

З цією важливою подією  мешканців громади щиро вітали гості свята – голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, народний депутат України Дмитро Шенцев, Харківський обласний депутат Сергій Пієв, Вовчанський районний депутат Віктор Пієв.


В цей день вшанували найстарших жителів громади, що відзначили чи відзначатимуть цього року свої ювілейні дні народження, багатодітні сім’ї,  кращих працівників та ветеранів праці, сімейні пари, які прожили разом декілька десятиліть та пари, які щойно створили свою сім’ю, не забули і про  наймолодших мешканців села, які народилися цього року. Під гучні оплески вони отримали заслужені грамоти, подарунки.

Насиченою та цікавою в цей день була програма для молодших мешканців   громади вони мали можливість побавитися на батутах та прийняти участь у різноманітних іграх.

Святковий настрій присутніх підтримували чудові концертні номери учасників художньої самодіяльності села.


 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація