Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Сесія Вовчанської районної ради

01.08.2019

01 серпня під головуванням голови районної ради А.В.Степанця, відбулася чергова сесія Вовчанської районної ради VІІ скликання. В роботі сесії взяли участь голова Вовчанської РДА В.М.Мірошник, начальники управлінь, відділів, служб та  секторів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій та правоохоронних органів, голови територіальних громад району, представники засобів масової інформації, працівники секретаріату районної ради.

Після затвердження ряду процедурних питань, які стосувались регламенту сесії, секретаріату, тощо, депутати перейшли до розгляду питань порядку денного, які попередньо були розглянуті на засіданні постійних комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії районної ради.

На пленарному засіданні депутати заслухали інформацію про хід виконання районних програм, внесли зміни до районних програм: Програми економічного і соціального розвитку, Комплексної програми соціального захисту населення, Програми підтримки КНП «Вовчанська ЦРЛ», Програми розвитку культури і туризму, Програми поповнення місцевого матеріального резерву для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та затвердили Комплексну програму по охороні державного кордону України підрозділами ДПСУ Харківського прикордонного загону в межах Вовчанського району.

Далі, відповідно порядку денного, депутати розглянули і внесли зміни до показників районного бюджету на 2019 рік та прийняли рішення про приведення мережі підрозділів КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району» до Плану спроможної мережі надання первинної медичної допомоги Харківської області.


Рішенням сесії внесено зміни до Статуту та штатного розпису КУ «Редакція Вовчанського районного радіомовлення» та вирішено ряд питань, що стосуються управління майном комунальної власності територіальних громад району, а саме: прийняття майна до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, списання майна.


Депутатським корпусом було прийнято рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Вовчанського району в 2019 році» та ряд інших питань.

По всіх питаннях, винесених на чергову сесію районної ради, депутати прийняли відповідні рішення.

 

На сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація