Марченко Микола Семенович

Марченко Микола Семенович народився 5 березня 1946 року в селі Пересічне Дергачівського району Харківської області в родині робітника.

У 1963 році закінчив школу і відразу почав свій трудовий шлях спочатку учнем токаря, а згодом токарем на заводі. У 1966 році вступив до Харківського зооветеринарного інституту на факультет «Зоотехніка», який закінчив у 1971 році. Після закінчення інституту працював керуючим на Пересіченській птахофабриці.

З листопада 1971 року по листопад 1972 року Микола Семенович служив у лавах Збройних Сил. Після служби знов повернувся до Пересіченської птахофабрики і працював головним зоотехніком.

У 1977 році почав працювати директором птахофабрики «Чугуївський» (з 26.03.2000 – ТОВ АФ «Молодівська») у с.Молодова Вовчанського району. На цьому підприємстві він працював до травня 2007 року, після чого пішов на заслужений відпочинок.

На посаді директора радгоспу Марченко М.С. проявив себе як ініціативний, відповідальний і досвідчений професіонал. Колеги та односельці знають Миколу Степановича як добру, розумну і чуйну людину.

Умілий організатор та порядний чоловік, – він завжди користується авторитетом і повагою жителів Вовчанського району.


 

На сайті

На даний момент 25 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація