У Вовчанську вшанували загиблих захисників Вітчизни

29.08.2019

29 серпня 2019 року в Україні вперше офіційно відзначається День пам’яті загиблих захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Саме в цей день, 29 серпня 2014 року на Сході України загинула найбільша кількість українських військових, які опинились у пастці під Іловайськом.

З цієї нагоди у Вовчанську пройшов траурний мітинг, в якому взяли участь заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Василівна Камінська та заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Наталя Миколаївна Гордієнко, учасники АТО, ветерани війни та праці, представники силових структур, працівники райдержадміністрації, районної та міської рад, члени трудових колективів і громадських об’єднань.

Вшановуючи військових, О.В.Камінська та Н.М.Гордієнко разом з учасниками мітингу поклали квіти до пам’ятного знаку загиблим героям АТО. Вовчанська земля пишається своїми синами, серед яких і сім героїв АТО, що віддали життя за мирне небо над Україною: Романцов Ігор, Клименко Віктор, Носик Олексій, Миронов Михайло, Гавря Олег, Кошмай Євгенія та Лобинський Руслан. Загалом у Вовчанському районі понад 350 земляків набули статусу учасника бойових дій, частина з яких і зараз продовжують проходження служби.

Настоятель Білоколодязького православного храму отець Сергій провів панахиду за загиблими захисниками України.


 

На сайті

На даний момент 22 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація