Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Відбулася педагогічна конференція вчителів району

29.08.2019

29 серпня 2019 року у Вовчанському районному Будинку культури відбулася щорічна педагогічна конференція, в якій взяли участь заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Василівна Камінська та заступник голови Вовчанської районної державної адміністрації Наталя Миколаївна Гордієнко, а також вчителі і вихователі навчальних закладів району. На цій конференції були обговорені досягнення та проблеми першого року впровадження Нової української школи, а також окреслені плани і завдання на наступний 2019-2020 навчальний рік.

 

Як почесні гості заходу О.В.Камінська та Н.М.Гордієнко привітали  вчителів Вовчанщини  з початком нового навчального року та побажали всім  творчого  натхнення, витримки і нових звершень на ниві виховання юних українців. Вони відзначили неоціненну роль педагогічних працівників у процесі виховання молодого покоління і подякували освітянам за їх невтомну працю.

З доповіддю про стан справ в освітній галузі Вовчанського району виступив начальник відділу освіти Вовчанської райдержадміністрації Андрій Миколайович Бережний, який зосередив увагу на основних питаннях діяльності навчальних закладів та перспективи подальшого розвитку освіти району.


Педагогів також привітали і наймолодші вихованці навчально-виховних закладів із м.Вовчанськ. Захід продовжили секційні засідання вчителів з різних предметів.

 

На сайті

На даний момент 26 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація