В Іванівці відзначили День громади

09.09.2019

7 вересня 2019 року в c.Іванівка Вовчанського району відсвяткували День громади. На свято зібрались жителі сіл Благодатне, Захарівка, Василівка та Іванівка, яких поєднує минуле, сьогодення та майбутнє громади. Сільський голова Надія Барилко привітала усіх присутніх на святі і висловила щиру вдячність селянам за невтомну працю і віддану любов до рідної землі.

Слова вітання від народного депутата України Дмитра Шенцева передав його помічник Дмитро Захаров, також жителів громади привітали керівники підприємств ТОВ «Сантагро» та СТОВ «Моноліт» і голови сільських (селищних) рад Вовчанського району.

Під час святкових заходів сільська рада привітала іменинників, які народилися 7 вересня, а також молодят, що побралися у цей день.

Всіх присутніх на святі пригостили смачними варениками і солодощами, а працівники ТОВ «Сантагро» приготували пахучу польову кашу, яку змогли скуштувати всі охочі. Для дітей було організовано роботу різноманітних атракціонів.

Концертну програму Дня громади в Іванівці продовжили аматори Вовчанського районного будинку культури та майстри художньої самодіяльності Чкаловського будинку культури Чугуївського району, запрошені народним депутатом Д.Шенцевим.

 

На сайті

На даний момент 24 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація