У Старому Салтові відсвяткували День громади

16.09.2019

14 вересня 2019 року в смт.Старий Салтів відзначили День громади. Це свято зібрало мешканців всіх населених пунктів Старосалтівської громади – першої об’єднаної територіальної громади у Вовчанському районі.


 

 

 

До присутніх на урочистому заході зі словами вітання звернувся голова Старосалтівської громади Едуард Павлович Коновалов, який подякував односельчанам за любов і відданість рідній землі, а також висловив надію на те, що салтівський край буде розквітати й надалі. Мешканців Старосалтівської ради привітали гості свята – голова Вовчанської районної ради Анатолій Вікторович Степанець і народний депутат України Дмитро Олексійович Шенцев. Зокрема, А.В.Степанець зазначив, що реформування влади шляхом розширення повноважень органів місцевого самоврядування наочно реалізується в Старосалтівській громаді. Результатом цього реформування є покращення фінансового стану громади, вирішення соціально-економічних проблем, поширення громадських ініціатив і суттєві зміни в свідомості громадян. Голова районної ради побажав мешканцям громади подальшого процвітання і досягнення всіх поставлених цілей.

З нагоди Дня громади А.В.Степанець і Д.О.Шенцев вручили найкращим працівникам Старосалтівської громади – Л.А.Матвієвському та О.І.Бернацькому цінні подарунки.

У свою чергу,  селищний голова Е.П.Коновалов привітав народного депутата України Д.О. Шенцева з присвоєнням звання Почесного громадянина Старосалтівської громади. Д.О.Шенцев подякував за високу оцінку його діяльності та побажав працівникам і мешканцям Старосалтівської ради нових звершень на благо рідного краю.

День громади – це свято її жителів, які живуть і працюють на Салтівській землі. Яскраві барви осені, поєднані з соковитими фарбами вишивки та різноманітних виробів ремісництва місцевих майстрів, притягували погляди відвідувачів свята. Кожен мав можливість не лише переглянути, але й придбати вподобану річ. Аби свято було не тільки красивим, а ще й смачним, усіх охочих пригощали різноманітними стравами, виготовленими мешканцями Старосалтівської громади.

Концертну програму Дня громади у смт.Старий Салтів продовжили місцеві учасники художньої самодіяльності та запрошені колективи з м.Харків. 

На сайті

На даний момент 23 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація