Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Мешканці Білого Колодязю відзначили День селища

16.09.2019

Мешканці смт.Білий Колодязь 14 вересня 2019 року відзначили День селища. У Білому Колодязі, що існує вже 259 років, живуть працьовиті та життєрадісні люди, які люблять свою рідну землю і шанують її історію.

 

До учасників урочистого зібрання з нагоди свята зі словами вітання звернувся голова Білоколодязької громади Володимир Васильович Сердечний, який висловив подяку мешканцям громади за невтомну працю та щире бажання зробити своє рідне селище багатшим і красивішим.

Мешканців Білоколодязької ради привітали і гості свята – голови сільських та селищних рад Вовчанського району, які побажали всім миру, процвітання, добра та злагоди і впевнено рухатися далі в краще майбутнє.

З нагоди Дня селища голова громади В.В.Сердечний  разом з поважними гостями привітав односельців, серед яких: наймолодша мешканка селища Присакар Мелана і найстарша жителька Горбулько Ірина Калениківна, сімейна пара Анатолія і Ніни Радченків, які 63 роки живуть разом, багатодітна матір Пащенко Людмила Миколаївна, яка виховала 5 дітей. Крім того, під час свята подяки і грамоти селищної ради отримали найкращі працівники ТОВ «МАКС 500», ТОВ «Олімп», ТОВ СП «Білий Колодязь», СФГ «Віктор» і СФГ «Землянське».

Усіх учасників та гостей Дня селища Білий Колодязь привітали колективи художньої самодіяльності селищного Будинку культури.


 

На сайті

На даний момент 15 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація