Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


У ВОВЧАНСЬКУ ПРИВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

17.09.2019

17 вересня 2019 року в Вовчанську привітали працівників районного підрозділу ДСНС України з нагоди професійного свята – Дня рятувальника.

 

Професія рятувальника – одна з найважливіших та суспільно значущих, адже майже щодня, ризикуючи своїм життям, рятівники захищають людей і суспільство від наслідків надзвичайних ситуацій та катастроф. Ця робота вимагає не лише витримки і рішучості, але й високого професіоналізму та справжнього гуманізму.

Учасників урочистого заходу привітали голова Вовчанської районної ради А.В.Степанець та голова Вовчанської райдержадміністрації В.М.Мірошник. Вони високо оцінили самовіддану роботу працівників районного підрозділу ДМНС України та побажали рятувальникам і надалі достойно нести відповідальну службу, захищаючи спокій та порядок на рідній землі.

З нагоди свята привітали рятувальників і представники міської, сільських та селищних рад, які подякували працівникам ДСНС за тяжку, але таку важливу працю на благо жителів Вовчанського району.

До присутніх на урочистому заході також звернувся начальник Вовчанського районного відділу Головного управління Державної  служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області, полковник Микола Анатолійович Воронков, який висловив вдячність підлеглим по службі за професіоналізм і відповідальність, з якими вони виконують свої обов’язки. Він також побажав рятувальникам району успіхів у роботі та мирного неба.

У день професійного свята кращі працівники районного підрозділу ДСНС були нагороджені почесними грамотами за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справу цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій. Музичні вітання рятувальникам подарували учасники художньої самодіяльності Будинку дитячої творчості та Вовчанського районного будинку культури.

 

На сайті

На даний момент 36 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація