У ВОВЧАНСЬКОМУ ЛІЦЕЇ № 2 ПРЕЗЕНТУВАЛИ МІНІПРОЄКТ - ПЕРЕМОЖЕЦЬ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ «РАЗОМ В МАЙБУТНЄ»

17.09.2019

17 вересня 2019 року в Вовчанському ліцеї № 2 відбулася презентація мініпроєкту «Нова ліцейна кухня» - переможця обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

В заході прийняли участь заступник голови Вовчанської районної ради  Ольга  Камінська, помічник депутата Харківської обласної ради Віталія Панова Євгеній  Дегтяр, депутат Вовчанської районної ради Андрій Бережний.

В рамках мініпроєкту було проведено ремонт кухні з заміною вентиляційної системи та дверних блоків; закуплено та встановлено обладнання: водонагрівач, плиту електричну, ванну 4-х секційну для миття посуду, стелаж 4-х секційний, зонт витяжний острівний з фільтром, повітропровід, холодильник, електричну м’ясорубку, що дало змогу перетворити кухню на сучасну зону приготування їжі із забезпеченням дотримання санітарних норм.

Завдяки вжитих заходів підвищилась якість організації повноцінного та здорового харчування учнів та створені належні умови праці для робітників їдальні.

Загальний бюджет проєкту склав 298,700 тис. грн., з них 149,350 тис. грн. кошти обласного бюджету, 134,415 тис. грн. – районного бюджету та 14,935 тис. грн. кошти конкурсанта.

Переможцю конкурсу Євгеній Дегтяр вручив сертифікат, як підтвердження успішної реалізації мініпроєкту  та логотип обласного конкурсу і побажав не зупинятися на досягнутому і втілювати в життя якомога більше нових проєктів.

 

На сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація