Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


День партизанської слави

20.09.2019

20 вересня з нагоди Дня партизанської слави у місті Вовчанську відбулася урочисто-траурна хода, в якій взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, заступник голови Вовчанської районної ради Ольга Камінська, працівники районної державної адміністрації, районної та міської ради, ветерани війни та праці, воїни інтернаціоналісти, воїни АТО, учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АС, представники організацій, установ, трудових колективів, молодь.

Учасники ходи поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам.


Майже чотири роки тривала кровопролитна війна з нацистами.

З самого початку війни, поряд з призваними по мобілізації воїнами  регулярної армії, діяли партизанські загони. Вони  нищили  ворога,  громили  військові ешелони, вдень і вночі не давали спокою нацистським загарбникам.  Серед партизан були люди різного віку і становища, але всіх їх об’єднувала  воля до перемоги над ненависним ворогом.

Вічна слава всім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у  партизанських  загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті, пішов із життя  від ран, хвороб, голоду і негараздів! Вклонімося до землі їх пам’яті і  вшануємо їх хвилиною мовчання.

Присутні хвилиною мовчання вшанували тих, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у  партизанських  загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті, пішов із життя  від ран, хвороб, голоду і негараздів. Вічна їм слава!


Від імені учасників зібрання було покладено квіти до могил командирів Вовчанських партизанських загонів Лещенка Данила Кириловича  та  Шепеля Івана Антоновича; командира диверсійного зводу Лейченка Федора Ілліча; першого партизана в складі Вовчанського партизанського загону  Резніка Петра Афанасовича; розвідника партизанського загону, який діяв на території Харківської області Печериці Миколи Лаврентійовича; подружжя Будніченка Бориса Полікарповича та Лариси Михайлівни, які воювали в партизанських загонах на території Фінляндії.

 

На сайті

На даний момент 30 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація