Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Народний ансамбль «Вишенька» гідно представив Вовчанщину на міжнародному фольклорному фестивалі у Болгарії

26.09.2019

Народний ансамбль української пісні «Вишенька» Вовчансько-Хутірської сільської ради Вовчанського району під керівництвом Сергія Брехунцова взяв участь у IX Міжнародному фольклорному фестивалі «Море ритму», який проходив з 20 по 23 вересня 2019 року в м.Балчик у Болгарії.

 

На свято пісні зібралися аматори народного співу з 6 країн Європи: України, Болгарії, Польщі, Молдови, Чехії та Румунії. Розмаїття кольорів вбрання народів споріднених країн разом із національним музичним колоритом наповнили всі дні конкурсних випробувань душевним теплом та творчою наснагою.

Серед 37 фольклорних колективів з України «Вишенька» гідно представила Слобідський край та Вовчанщину, отримавши Диплом I ступеня та медалі за виконання української пісні. У конкурсі болгарських народних пісень, який об’єднав фольклористів з усіх країн-учасників фестивалю, ансамбль «Вишенька» отримав грамоту за III місце.

Жителі та гості м.Балчик радо зустрічали аматорів співу та щиро дарували їм свої оплески і позитивні емоції. Яскрава творча поїздка до Болгарії, яка відбулася завдяки спонсорської допомоги сільгоспвиробників Вовчанського району, народного депутата України Дмитра Шенцева, Вовчанської районної ради і Вовчанської райдержадміністрації, надовго залишиться в приємних спогадах учасників ансамблю української пісні «Вишенька».


 

На сайті

На даний момент 20 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація