Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


1 жовтня 2019 року у Вовчанську відзначили Міжнародний день людей похилого віку і День ветерана

01.10.2019

З нагоди свята поважних представників старшого покоління запросили на урочисте зібрання. Присутніх на заході привітали заступник голови Вовчанської райдержадміністрації Н.М.Гордієнко та керівник секретаріату Вовчанської районної ради С.П.Круподеря.

У своїх привітання вони зазначили, що цей день є символом єдності поколінь, це добра нагода сказати теплі слова подяки батькам, матерям, пенсіонерам і всім літнім людям за їх внесок у розвиток країни, за багаторічну щоденну працю, доброту та великодушність.


 

 

 

Голова Вовчанської районної ради ветеранів війни та праці В.С. Треньова також звернулась до учасників заходу зі словами вітання. Вона зазначила, що День ветерана - це свято тих, чия самовіддана праця, мужність і терпіння стали основою нинішнього благополуччя України. На долю старшого покоління випало багато випробувань: їм довелося виборювати свободу рідної землі, відновлювати зруйновані міста і села в післявоєнні роки, вони будували заводи і школи, вирощували хліб, виховували дітей, передаючи їм кращі людські якості – любов до своєї країни.

На знак пошани В.С.Треньова вручила грамоти ветеранам Вовчанщини і подякувала їм за оптимізм та активну громадську позицію, зазначивши, що вони завжди слугуватимуть взірцем гідності та честі для підростаючого покоління.

Учасників заходу привітали зі святом аматори співу з хору ветеранів Вовчанського районного буднику культури. Вони подарували ветеранам веселі та запальні пісні, чим наочно підтвердили головну істину – поважний вік не заважає повноцінному активному життю, і після виходу на пенсію життя тільки починається.

 

На сайті

На даний момент 18 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація