Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Відбулося засідання постійних депутатських комісій

18.02.2020

18 лютого 2020 року під головуванням голови Вовчанської районної ради А.В.Степанця відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій районної ради.

 


На засіданні депутатами було розглянуто ряд важливих проектів рішень, винесених на позачергову сесію районної ради. Члени постійних депутатських комісій розглянули питання затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2019 рік, обговорили проекти рішень про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2020 рік; Програми розвитку закладів охорони здоров’я Вовчанського району на 2020 рік; Положення про стипендію голови Вовчанської районної державної адміністрації та голови Вовчанської районної ради «Обдарованість» для дітей та молоді та Положення про одноразову грошову винагороду педагогічним працівникам та керівникам гуртків закладів загальної середньої та позашкільної освіти, керівникам гуртків закладів культури.

Депутати розглянули питання стосовно комунальної власності та інші.

Депутатами постійних комісій запропоновано розглянуті проекти винести на розгляд позачергової сесії районної ради, яка відбудеться 20 лютого 2020 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради.

 

На сайті

На даний момент 28 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація