12 травня 2020 року голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець підписав розпорядження "Про скликання XLVІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІI скликання"

12.05.2020

 

ВОВЧАНСЬКА  РАЙОННА  РАДА  ХАРКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я


від  12.05.2020 р.  №   6         


Про скликання XLVI (позачергової) сесії

Вовчанської районної ради VІI скликання

Відповідно до ст.ст. 43, 46, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати XLVI (позачергову) сесію Вовчанської районної ради VІI скликання 21 травня 2020 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради (м. Вовчанськ, вул. Соборна, буд. 73, 3 поверх).

На розгляд сесії винести питання:

1. Про затвердження районних програм.

2. Про внесення змін до районних програм.

3. Про затвердження Положення про порядок надання та виплати одноразової адресної матеріальної допомоги окремим категоріям громадян Вовчанського району.

4. Про внесення змін до рішення XLI сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 12.12.2019 р. № 1148-VII «Про районний бюджет на 2020 рік» (зі змінами).

5. Про прийняття медичного обладнання із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

6. Про надання згоди на прийняття медичного обладнання (PRO-ESU медичний ендоскопічний електрокоагулятор та система рентгенівська діагностична мобільна МАС) із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

7. Про надання згоди Вовчанському підприємству теплових мереж на передачу в оренду частини будівлі за адресою: смт. Старий Салтів, вул. Культури, буд. 7-б для встановлення обладнання швидкісного мобільного Інтернету.

8. Про надання згоди комунальному підприємству «ЦПМСД Вовчанського району» на передачу в оренду частини будівлі амбулаторії загальної практики – сімейної медицини за адресою: смт. Вільча, вул. Харківська, буд. 49-а для встановлення обладнання телекомунікацій рухомого (мобільного) зв’язку.

9. Про надання згоди КЗ «Вовчанський районний будинок культури» на передачу в оренду частини будівлі за адресою: м. Вовчанськ, площа Колокольцова, буд. 1.

10. Про передачу з балансу відділу освіти, культури, молоді та спорту Вовчанської РДА на баланс Вовчанського підприємства теплових мереж блочних котелень на твердому паливі.

11.Про передачу майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району з балансу Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вовчанської районної державної адміністрації на баланс Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району та затвердження акту приймання-передачі.

12.Про внесення змін до рішення XXIII сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 15.02.2018 р. № 768-VII «Про запровадження районного конкурсу міні-проєктів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» (зі змінами).

13. Різне.

Голова районної ради                                                                     Анатолій Степанець

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На сайті

На даний момент 37 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація