Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Засідання постійних депутатських комісій

9.05.2020

19 травня 2020 року відбулося спільне засідання депутатських комісій районної ради з обговорення питань порядку денного XLVI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради  VIІ скликання. запланованої на 21 травня 2020 року. У засіданні взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Анатолій Косолапов, спеціалісти відділів районнної ради і райдержадміністрації, депутати районної ради. В ході засідання присутні обговорили ряд актуальних питань, представлених на розгляд сесії.

Зокрема, учасниками зібрання були обговорені проекти рішень: Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації на території Вовчанського району Харківської області на 2020 рік; Про внесення змін до Програми поповнення місцевого матеріального резерву для запобігання та ліквідації наслідків НС в Вовчанському районі на 2018-2020 роки; Про внесення змін до рішення XLI сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 12.12.2019 р. № 1148-VII "Про районний бюджет на 2020 рік".

Також були розглянуті питання: Про прийняття медичного обладнання із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району; Про надання згоди на прийняття медичного обладнання (PRO-ESU медичний ендоскопічний електрокоагулятор та система рентгенівська діагностична мобільна МАС) із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району; Про надання згоди Вовчанському підприємству теплових мереж на передачу в оренду частини будівлі за адресою: смт. Старий Салтів, вул. Культури, буд. 7-б для встановлення обладнання швидкісного мобільного Інтернету; Про надання згоди комунальному підприємству «ЦПМСД Вовчанського району» на передачу в оренду частини будівлі амбулаторії загальної практики – сімейної медицини за адресою: смт. Вільча, вул. Харківська, буд. 49-а для встановлення обладнання телекомунікацій рухомого (мобільного) зв’язку; Про надання згоди КЗ «Вовчанський районний будинок культури» на передачу в оренду частини будівлі за адресою: м. Вовчанськ, площа Колокольцова, буд. 1; Про передачу з балансу відділу освіти, культури, молоді та спорту Вовчанської РДА на баланс Вовчанського підприємства теплових мереж блочних котелень на твердому паливі.; Про передачу майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району з балансу Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вовчанської районної державної адміністрації на баланс Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району та затвердження акту приймання-передачі та Про внесення змін до рішення XXIII сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 15.02.2018 р. № 768-VII «Про запровадження районного конкурсу міні-проєктів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» (зі змінами).

В результаті обговорення означених питань депутати постійних комісій запропонували розглянуті проекти винести на розгляд чергової сесії районної ради, яка відбудеться 21 травня  2020 року о 10.00 годині в залі засідань районної ради.


 

На сайті

На даний момент 27 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація