Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Рішення ХLVІ (позачергової) сесії VІІ скликання від 21 травня 2020 року та протокол

ПРОТОКОЛ

Про обрання секретаріату XLVI (позачергової) сесії  районної ради VІІ скликання.

Про порядок денний ХLVI (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання

Про затвердження Програми надання фінансової підтримки комунальним підприємствам (установам), що належать до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району на 2020 рік. Програма. Порядок.

Про затвердження Програми розроблення містобудівної документації на території Вовчанського району Харківської області на 2020 рік. Програма. Додаток 3.

Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2020 рік, затвердженої рішенням XLII (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 21.01.2020 р. № 1165-VII (зі змінами). Додаток.

Про внесення змін до Програми підтримки діяльності та відкритості роботи Вовчанської районної державної адміністрації та фінансового забезпечення для здійснення повноважень, делегованих Вовчанською районною радою на 2018 – 2020 роки, затвердженої рішенням XX сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 30.11.2017 р. № 642-VII (зі змінами). Паспорт Програми. Додаток 3.

Про внесення змін до Програми поповнення місцевого матеріального резерву для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в Вовчанському районі на 2018 – 2020 роки, затвердженої рішенням ХХ сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання від 30.11.2017 р. № 643-VІI (зі змінами). Паспорт Програми.

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району Харківської області на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням XXIII сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 15.02.2018 р. № 767-VII (зі змінами). Паспорт Програми. Додаток 1. Додаток 2.

Про затвердження Положення про порядок надання та виплати одноразової адресної матеріальної допомоги окремим категоріям громадян Вовчанського району. Порядок.

Про внесення змін до рішення XLI сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 12.12.2019 р. № 1148-VII «Про районний бюджет на 2020 рік» (зі змінами). Додаток.

Про прийняття медичного обладнання із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про надання згоди на прийняття медичного обладнання (PRO-ESU медичний ендоскопічний електрокоагулятор та система рентгенівська діагностична мобільна МАС) із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

Про надання згоди Вовчанському підприємству теплових мереж на передачу в оренду частини будівлі за адресою: смт. Старий Салтів, вул. Культури, буд. 7-б для встановлення обладнання швидкісного мобільного Інтернету.

Про надання згоди комунальному підприємству «ЦПМСД Вовчанського району» на передачу в оренду частини будівлі амбулаторії загальної практики – сімейної медицини за адресою: смт. Вільча, вул. Харківська, буд. 49-а для встановлення обладнання телекомунікацій рухомого (мобільного) зв’язку.

Про надання згоди КЗ «Вовчанський районний будинок культури» на передачу в оренду частини будівлі за адресою: м. Вовчанськ, площа Колокольцова, буд. 1.

Про передачу з балансу відділу освіти, культури, молоді та спорту Вовчанської РДА на баланс Вовчанського підприємства теплових мереж блочних котелень на твердому паливі.

Про передачу майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району з балансу Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Вовчанської районної державної адміністрації на баланс Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району та затвердження акту приймання-передачі.

Про внесення змін до рішення XXIII сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 15.02.2018 р. № 768-VII «Про запровадження районного конкурсу міні-проєктів розвитку територіальних громад «Розбудуємо громаду разом» (зі змінами). Додаток.

Про виконавчий апарат та умови оплати праці на 2020 рік працівників Вовчанської районної ради VІІ скликання.

 

На сайті

На даний момент 17 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація