Засідання комісії з питань ТЕБ та НС

22.06.2020

22 червня 2020 року відбулось позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС Вовчанської районної державної адміністрації, у якому взяв участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець. У засіданні, яке очолив голова Вовчанської райдержадміністрації Анатолій Косолапов, також взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ та служб. Під час засідання комісії було розглянуто ряд важливих питань.

Зокрема, члени комісії обговорили питання щодо продовження карантину та продовження дії послаблень карантинних заходів на території Вовчанського району відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (зі змінами).

Також на комісії були розглянуті питання виконання заходів протидії поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, виконання протокольного рішення від 05 травня 2020 року №12 та протокольного рішення від 16 червня 2020 року № 17 щодо запобігання виникненню пожеж, у тому числі лісових, на території Вовчанського району та про готовність закладів дошкільної освіти до прийому дітей.

За результатами засідання прийнято рішення, яке доведено до всіх причетних.

 

На сайті

На даний момент 12 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація