Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Візит голови Харківської обласної державної адміністрації до Вовчанського району

24.06.2020

24 червня 2020 року з робочим візитом до Вовчанського району прибув голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер. Участь у цій поїздці по району взяли також голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець та голова Вовчанської районної держадміністрації Анатолій Косолапов.

В ході поїздки О.Кучер відвідав фермерське господарство «Юпітер», в якому керівник - Наталя Коваль розповіла історію створення еко - ферми та надала детальну інформацію стосовно роботи підприємства. Н.Коваль продемонструвала сучасне екологічне фермерське господарство, яке працює за європейськими стандартами, та виробляє молочну продукцію з послідуючою продукцією.

Також під час поїздки по району О.Кучер відвідав КНП «Вовчанська центральна районна лікарня», що надає медичну допомогу мешканцям  Вовчанського і Великобурлуцького районів. Голова обласної держадміністрації ознайомився з результатами реконструкції поліклініки КНП  «Вовчанська ЦРЛ», яку було проведено за рахунок обласного і районного бюджетів та німецького фонду розвитку GIZ.

Після цього  О.Кучер знайомився з роботою центральної котельні у місті Вовчанську по вул. Досвітнього, 33  що працює на альтернативному виді палива (пелетах). Котельня повністю автоматизована та забезпечена системою захисту оповіщення аварійної ситуації, встановлений вузол обліку відпущеного тепла та має можливість забезпечувати теплом: багатоповерхові житлові будинки, дитячий садок, школи та всі інші інфраструктури м. Вовчанська.

Крім того, знайомлячись з Вовчанщиною, керівник Харківської області переглянув стан приміщень, в яких ще продовжуються роботи з реконструкції гуртожитку по вул. Пушкіна, 1 корпус № 4 № 5 в м. Вовчанськ під житло для внутрішньо переміщених осіб та центру надання адміністративних послуг, відділення Державної фіскальної служби, відділень державної районної адміністрації та інших служб району. Після ознайомлення з центром надання адміністративних послуг керівництво області та району відвідали комунальний заклад Вовчанського ліцею № 2 з метою ознайомлення необхідності проведення реставраційних робіт покрівлі закладу, яка перебуває в аварійному стані.

В ході візиту до Вовчанського району голова обласної державної адіміністрації обговорив з Анатолієм Степанцем і Анатолієм Косолаповим основні проблеми, які потребують вирішення на Вовчанщині.

 

На сайті

На даний момент 29 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація