Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Засідання постійних депутатських комісій

21.07.20

21 липня 2020 року відбулося спільне засідання депутатських комісій районної ради з обговорення питань порядку денного XLVIІ сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання, запланованої на 23 липня 2020 року. У засіданні взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Анатолій Косолапов, спеціалісти відділів районної ради і райдержадміністрації, депутати районної ради. В ході засідання присутні обговорили ряд актуальних питань, представлених на розгляд сесії.

 

Зокрема, учасниками зібрання були обговорені проєкти рішень: Про внесення змін до Статуту Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району; Про внесення змін до рішення XLI сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 12.12.2019 р. № 1148-VII "Про районний бюджет на 2020 рік".

Також були розглянуті питання: Про надання згоди на прийняття службового автотранспорту (автомобіль марки Renault DUSTER) та про затвердження актів приймання-передачі медичного обладнання із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району; Про передачу матеріальних цінностей, що перебувають на балансі КНП «Вовчанська ЦРЛ» та про затвердження актів приймання-передачі майна підрозділів КП «Центр ПМСД Вовчанського району» із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району до спільної комунальної власності Старосалтівської селищної ради.

В результаті обговорення означених питань депутати постійних комісій запропонували розглянуті проєкти винести на розгляд чергової сесії районної ради.


 

На сайті

На даний момент 19 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація