Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Сесія Вовчанської районної ради

23.07.2020

23 липня 2020 року під головуванням голови Вовчанської районної ради Анатолія Степанця, відбулася XLVІІ сесія Вовчанської районної ради VІІ скликання. В роботі сесії взяли участь Народний депутат України Дмитро Шенцев, голова Вовчанської районної державної адміністрації Анатолій Косолапов, начальники управлінь, відділів, служб РДА, керівники підприємств, установ, організацій та правоохоронних органів, голови територіальних громад району, представники засобів масової інформації, працівники секретаріату районної ради.На початку пленарного засідання присутні заслухали повідомлення голови Вовчанської районної виборчої комісії Наталії Бахішевої, яка зачитала Постанову районної виборчої комісії щодо визначення повноваження депутата Іваха Олексія Яковлевича. Зі словами привітання голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець вручив посвідчення новому депутату районної ради VІІ скликання Іваху О.Я.

На сесії депутати заслухали інформацію про хід виконання районних програм, а саме: Програми освіта Вовчанщини; Програми розвитку закладів охорони здоров’я Вовчанського району; Програми соціальної підтримки сімей, учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил та членів їх сімей у Вовчанському районі;  Програми діяльності Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району.

На пленарному засіданні депутатським корпусом було вирішено ряд фінансових питань, а саме підтримано внесені зміни до показників районного бюджету на 2020 рік. Так, збільшено доходи та видатки загального фонду районного бюджету на суму 370,3 тис. грн. по Управлінню соціального захисту населення за рахунок субвенції на проведення санаторно-курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 1 та на виконання заходів районної Комплексної програми соціального захисту населення Вовчанського району Харківської області на 2018 - 2020 роки; збільшено доходи та видатки районного бюджету на загальну суму 538,2 тис. грн. для співфінансування мініпроєктів - переможців обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад "Разом в майбутнє" та на виконання заходів районної Програми економічного і соціального розвитку Вовчанського району на 2020 рік; збільшено доходи та видатки спеціального фонду районного бюджету на суму 261,0 тис. грн. районній державній адміністрації по КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Вовчанського району» для співфінансування мінігрантів у рамках виконання проєкту "Ефективна первинна медицина в громаді"; збільшено доходи та видатки спеціального фонду районного бюджету на суму 16 800 тис. грн. за рахунок субвенції з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та інше.

Депутатським корпусом прийнято рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Вовчанського району» в 2020 році керівнику народного ансамблю «Вишенька» з 1985 року по 2016 рік, композитору, заслуженому діячу естрадного мистецтва України Максименку Єгору Олексійовичу.

Схвалено питання стосовно управління майном спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району, передачі його в оренду, тощо.

Також депутати схвалили рішення щодо внесення змін до Статуту Комунальної установи по утриманню трудового архіву та майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району та про встановлення Вовчанському підприємству теплових мереж тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з постачання теплової енергії.

Крім того, депутати розглянули питання, які були включені до порядку денного сесії як соціально важливі та невідкладні: Про внесення змін до штатного розпису комунальної установи «Редакція Вовчанського районного радіомовлення», про встановлення меморіальної дошки по вшануванню пам’яті Лиманського Юрія Вікторовича.

Питання про затвердження актів приймання-передачі майна підрозділів КП «Центр ПМСД Вовчанського району» із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району до комунальної власності Старосалтівської селищної ради було виключено з порядку денного сесії як таке, що потребує доопрацювання.

В результаті обговорення з усіх питань було прийнято відповідні рішення.

.

.

 

На сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація