В районі продовжуються роботи по реалізації мініпроєктів «Разом в майбутнє»

07.08.2020

У територіальних громадах Вовчанського району активно проводяться заходи по реалізації проєктів, які стали в 2020 році переможцями обласного конкурсу мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». У цьому році ми маємо п’ять переможців, до яких за доброю традицією ввійшли і загальноосвітні навчальні заклади. Діти - це наше майбутнє, і ми повинні створити комфортні умови для їх повноцінного розвитку не тільки вдома, але й у навчальних закладах, де вони навчаються. Саме такий девіз у батьківського та педагогічного колективів Вовчанського ліцею № 2. Вже третій рік поспіль вони активно беруть участь в обласному конкурсі мініпроєктів «Разом в майбутнє».

 

Завдяки перемозі в обласному конкурсі в минулому році в ліцеї було відремонтовано зону приготування їжі, а в цьому році в ході реалізації мініпроєкту «Твори смачно, смакуй творчо, вчись із задоволенням!" (оновлення осередку здорового харчування у Вовчанському ліцеї №2)» сплановані та вже проводяться роботи по ремонту обідньої зали. На сьогодняшній день за цим проектом облаштовано керамогранітною плиткою підлогу обідньої зали, проведено заміну 5-ти дверей, розпочато обшивання стін гіпсокартоном та встановлення перегородки між зонами роздачі та споживання їжі.

Інший переможець - Новоолександрівська загальноосвітня школа втілює в життя заходи, заплановані в рамках мініпроєкту «Новоолександрівська загальноосвітня школа – заклад рівних можливостей». Зокрема, проєктом передбачено заміну вхідних дверей та облаштування пандусу, що у подальшому дасть можливість задовольнити потребу щодо вільного доступу до закладу освіти дітям з особливими потребами та забезпечить рівні можливості школярів для здобуття освіти.  На сьогодні за проєктом вже замовлені вхідні двері та розпочаті роботи по виготовленню пандусу.

Не менш активно проводиться робота  і в Юрченківській територіальній громаді по реалізації мініпроєкту «Чиста криниця-чиста водиця (благоустрій криниць загального користування  на території Юрченківської громади)». Проєктом передбачено проведення  ремонту шахтних колодязів та благоустрій територій, прилеглих до них. У рамках реалізації мініпроєкту на сьогодні придбано залізобетонні кільця, дерев’яні кришки на колодязі, дошки на лавочки, а також частково придбано матеріали для євроогорожі.

Тож, робота із реалізації мініпроєктів в районі триває і найближчим часом ми зможемо побачити результати обласного конкурсу «Разом в майбутнє» в Вовчанському районі.

 

На сайті

На даний момент 16 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація