Шановні  відвідувачі!
Вітаємо  Вас
на  офіційному  сайті
Вовчанської  районної  ради


Засідання постійних депутатських комісій

18.08.2020

18 серпня 2020 року відбулося спільне засідання депутатських комісій районної ради з обговорення питань порядку денного XLVIІІ (позачергової) сесії Вовчанської районної ради VIІ скликання, запланованої на 20 серпня 2020 року. У засіданні взяли участь голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець, голова Вовчанської райдержадміністрації Анатолій Косолапов, спеціалісти відділів районної ради і райдержадміністрації, депутати районної ради. В ході засідання присутні обговорили ряд актуальних питань, представлених на розгляд сесії.

Зокрема, учасники зібрання обговорили проєкти рішень: Про внесення змін до Програми розвитку закладів охорони здоров'я Вовчанського району на 2020 рік; Про внесення змін до Програми територіальної оборони Вовчанського району на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням ХХХІІ сесії VII скликання від 13.12.2018 р. № 981-VII (зі змінами);Про внесення змін до Програми поповнення місцевого матеріального резерву для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в Вовчанському районі на  2018 – 2020 роки, затвердженої рішенням ХХ сесії Вовчанської районної ради VІІ скликання від 30.11.2017 р. № 643-VІI (зі змінами); Про внесення змін до Програми допризовної підготовки, військово-патріотичного виховання молоді та призову громадян України на строкову військову службу у Вовчанському районі Харківської області у 2020 році, затвердженої рішенням XLIV сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 19.03.2020 р. № 1198-VII;Про затвердження акту приймання-передачі майна підрозділів КП «Центр ПМСД Вовчанського району» із спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району до комунальної власності Старосалтівської селищної ради; Про надання згоди на прийняття медичного обладнання (система ультразвукова діагностична Versana Essential) із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Вовчанського району; Про внесення змін до рішення XLI сесії Вовчанської районної ради VII скликання від 12.12.2019 р. № 1148-VII "Про районний бюджет на 2020 рік"; Про надання згоди на передачу в оренду частини нежитлової будівлі (ІІ поверх поліклініки), розташованої за адресою: м. Вовчанськ, вул. 1 Травня, 1-А.

У результаті обговорення означених питань депутати постійних комісій запропонували розглянуті проєкти винести на розгляд позачергової сесії районної ради.

 

На сайті

На даний момент 9 гостей на сайті

Президент України

Харківська державна адміністрація